!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:




















1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
3Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
4Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
5Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
6Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
7Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
9Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
11Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
2Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
3Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
4Bardyn MariuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 B ST
5Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B ST
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
7Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
1Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
2Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance 16-18 C LA
3Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
6Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
8Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C LA
9Szymański SzymonNoworolska MarcelaSKT STYL 16-18 C LA
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
2Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
3Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
5Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
6Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
7Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C ST
7Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
10Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
11Szymański SzymonNoworolska MarcelaSKT STYL 16-18 C ST
1Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
2Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 D LA
4Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D LA
5Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
6Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaArtDance 16-18 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
8Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
1Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
2Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
4Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
5Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 D ST
9Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
11Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E LA
2Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
3Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 E LA
4Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
5Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E LA
6Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E LA
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
9Kaczyński JakubWęgrzycka AleksandraArtDance 16-18 E LA
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
3Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E ST
4Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E ST
7Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
9Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE 16-18 E ST
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 E 8T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 E 8T
4Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
5Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 E 8T
6Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
7Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
1Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 F 6T
2Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
4Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
3Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
4Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D LA
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
3Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
4Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
5Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
6Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
4Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
5Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 12-13 F 6T
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 F 6T
3Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 F 6T
4Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 F 6T
5Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
6Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 12-13 F 6T
7Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 F 6T
8Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 12-13 F 6T
9Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
10Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
1Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM 12-13 G 6T
2Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 G 6T
2Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 G 6T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 G 6T
3Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
2Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 F 6T
3Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
5Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
6Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 10-11 F 6T
1Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 10-11 G 6T
1Piekiełko BłażejDróżdż MagdalenaRAGTIME 10-11 G 6T
2Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 6T
3Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
3Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 10-11 G 6T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T
2Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 G 6T
3Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T
1Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
2Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
2Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T