!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:















1Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
3Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
4Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
6Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
2Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
3Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
5Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-18 B ST
6Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
9Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
10Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
11Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
12Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
13Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 C LA
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
6Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 C LA
7Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
11Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 16-18 C ST
5Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
6Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
7Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
9Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
10Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
1Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
2Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
3Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL 16-18 E LA
4Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E LA
5Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E LA
6Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
7Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E LA
8Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
9Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
9Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 E LA
11Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E LA
11Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
13Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
14Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
15Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
1Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
2Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
3Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
4Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E ST
5Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E ST
6Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
7Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E ST
8Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
8Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 E ST
10Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
10Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E ST
12Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
12Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E ST
14Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E ST
1Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
3Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
6Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
8Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D LA
9Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 14-15 D LA
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
4Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
8Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D ST
9Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 14-15 D ST
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
2Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 E 8T
3Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 14-15 E 8T
4Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
5Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
6Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
7Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
8Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 E 8T
1Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
4Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 E 8T
5Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
7Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
9Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
10Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 12-13 E 8T
1Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 F 6T
2Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 F 6T
3Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 F 6T
4Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 F 6T
5Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 F 6T
6Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
7Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
8Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
9Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
10Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 F 6T
11Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 12-13 F 6T
12Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 G 6T
3Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 12-13 G 6T
3Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Witek PiotrJer WeronikaELIDA 12-13 G 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 F 6T
4Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
5Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
6Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 F 6T
7Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
8Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
9Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 F 6T
10Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 10-11 F 6T
11Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 6T
1Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 G 6T
2Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 10-11 G 6T
3Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 G 6T