!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:










1Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior IV OPEN ST (MP)
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST (MP)
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Toruń Senior IV OPEN ST (MP)
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST (MP)
5Pasierb TadeuszPasierb TeresaTEAM - Ornontowice Senior IV OPEN ST (MP)
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
3Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST (MP)
5Stępień RobertStępień ArletaStudio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior III OPEN ST (MP)
6Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
7Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
8Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST (MP)
9Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN ST (MP)
10Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior III OPEN ST (MP)
11Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (MP)
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST (MP)
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior II OPEN ST (MP)
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST (MP)
5Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II OPEN ST (MP)
6Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST (MP)
7Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior II OPEN ST (MP)
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST (MP)
2Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
3Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior I OPEN ST (MP)
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST (MP)
5Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I OPEN ST (MP)
1Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Dorośli OPEN ST (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
2Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (MP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
4Ovchinnikov AleksandrDudek EwaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (MP)
4Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
5Kiszteliński MarcinKisztelińska DominikaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
5Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
6Lech BartoszCieślak PatrycjaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
7Śledź KarolSzymczak NataliaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
8Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
9Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
10Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
11Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
12Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
13Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United Dorośli OPEN ST (MP)
14Gembara OskarMatecki AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
15Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
15Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
17Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
18Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
19Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (MP)
19Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
21Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (MP)
22Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (MP)
23Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
23Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
25Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
26Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
27Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
3Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (MP)
4Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
5Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
6Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
7Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (MP)
7Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
9Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
10Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
11Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
12Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (MP)
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (MP)
14Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
15Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-20 OPEN ST (MP)
16Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (MP)
17Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
2Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
5Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (MP)
7Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
9Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
10Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
10Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
12Dębski DawidCapar HannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
13Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
14Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN ST (MP)
14Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
16Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin 16-18 OPEN ST (MP)
17Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN ST (MP)
18Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
19Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
20Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
21Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 OPEN ST (MP)
22Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
22Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 16-18 OPEN ST (MP)
24Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP 16-18 OPEN ST (MP)
25Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
26Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress 16-18 OPEN ST (MP)
27Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
28Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
29Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 OPEN ST (MP)
30Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
2Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
3Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
4Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
5Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
6Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
7Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
8Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
9Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
10Banasiak JakubStefan Antonina4STEP 14-15 OPEN ST (MP)
11Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
12Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 OPEN ST (MP)
13Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
14Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
15Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
16Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (MP)
17Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
2Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
3Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
4Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (MP)
5Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (MP)
6Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
7Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN ST (MP)
8Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 12-13 OPEN ST (MP)
9Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 OPEN ST (MP)
10Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK 12-13 OPEN ST (MP)
11Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (MP)
11Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (MP)
13Gubała AdamPeliukh SolomiiaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (MP)
14Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
15Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 OPEN ST (MP)
16Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań 12-13 OPEN ST (MP)
17Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT 12-13 OPEN ST (MP)
17Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 OPEN ST (MP)
19Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA 12-13 OPEN ST (MP)
19Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE 12-13 OPEN ST (MP)