!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:


















1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
4Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
5Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
6Czajkowski DanielSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
7Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
7Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
9Niegowski MichałKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
10Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
2Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Rudnicki SzymonMatlęga KarolinaArtDance 16-18 B ST
8Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
9Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B ST
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
12Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B ST
13Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
2Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance 16-18 C LA
3Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
1Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D LA
3Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
5Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
7Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 D LA
8Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
9Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
1Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
2Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
3Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
4Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E LA
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
3Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
4Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
5Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E LA
6Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
7Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
9Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
9Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
11Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E ST
3Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E ST
4Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
5Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 E ST
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
7Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
8Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
9Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E ST
10Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
11Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
12Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
13Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
14Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
15Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E ST
16Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT 16-18 E ST
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 14-15 D LA
4Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice 14-15 D LA
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
2Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice 14-15 D ST
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
4Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
5Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
6Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D ST
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
1Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
2Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
3Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 14-15 E 8T
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
5Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
6Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
7Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
8Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice 14-15 E 8T
9Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 E 8T
10Socha Oskar JanObojska JuliaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
1Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 G 6T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 14-15 G 6T
2Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 G 6T
2Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
2Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 G 6T
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
3Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
3Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 14-15 G 6T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 E 8T
4Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice 12-13 E 8T
6Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
7Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO 12-13 E 8T
8Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 E 8T
9Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 12-13 E 8T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 F 6T
2Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 12-13 F 6T
3Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 F 6T
4Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 F 6T
5Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
6Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
7Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
10Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
11Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 12-13 F 6T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 12-13 G 6T
1Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 G 6T
1Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO 12-13 G 6T
2Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 12-13 G 6T
2Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 G 6T
2Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 G 6T
3Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
2Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 E 6T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
1Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO 10-11 H 4T
1Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 H 4T
1Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 H 4T
1Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice 10-11 H 4T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 H 4T
2Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL 8-9 H 4T
1Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT 8-9 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT 8-9 H 4T
1Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 H 4T
2Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL 8-9 H 4T
2Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 8-9 H 4T
2Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaPERFECT 8-9 H 4T