!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno (PTT)
Kępno
Filtruj:
Kategorie:



















1Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
2Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA 16-18 B LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
2Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
3Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
4Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 B ST
1Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
2Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
3Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C LA
4Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C LA
5Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
6Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C LA
7Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C LA
8Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
10Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
11Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 C LA
12Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
2Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C ST
3Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C ST
4Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
5Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C ST
6Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
7Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 C ST
8Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
1Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
2Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
3Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
4Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
5Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
6Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 D LA
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 D ST
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D ST
3Pustelnik PrzemysławDytko PaulinaATHINA 16-18 D ST
4Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
6Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
7Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
1Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
2Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E LA
3Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 E LA
4Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO 16-18 E LA
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
6Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E LA
7Sułkowski MiłoszBryza KlaudiaBARANOWSKIE ST 16-18 E LA
1Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA 16-18 E ST
2Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO 16-18 E ST
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
4Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
5Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
6Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
7Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM 14-15 E 8T
3Skolut KamilSzawernoga NataliaINES 14-15 E 8T
4Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
5Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 14-15 E 8T
6Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
7Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
8Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
9Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM 14-15 E 8T
1Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
2Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
3Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 F 6T
4Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 F 6T
5Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
6Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA 14-15 F 6T
7Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
8Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
9Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 F 6T
10Karwacki TymoteuszJanczyk AntoninaRETRO 14-15 F 6T
11Hołoś DominikLewek HannaRETRO 14-15 F 6T
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
3Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 12-13 D LA
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
2Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 12-13 D ST
1Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 E 8T
2Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
3Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
1Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 F 6T
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 F 6T
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
5Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
6Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA 12-13 F 6T
7Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 12-13 F 6T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
2Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 G 6T
3Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT 12-13 G 6T
3Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST 12-13 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 G 6T
1Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 H 4T
1Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
1Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 H 4T
1Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Fabian RomanKabot WiktoriaRETRO 12-13 H 4T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
2Spodymek StanisławMatys MałgorzataDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 H 4T
1Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA 10-11 H 4T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 10-11 H 4T
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 H 4T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
2Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 10-11 H 4T
2Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 H 4T
2Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR 10-11 H 4T
2Mosiężny OskarRychter MajaRETRO 10-11 H 4T
2Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 H 4T
1Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 H 4T
2Szukała WojciechSmaga LenaBolero 8-9 H 4T