!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 (PTT)
Skołoszów k. Radymna
Filtruj:
Kategorie:





























1Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER 16-18 B LA
2Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
3Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
5Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
6Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
8Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
10Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
11Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B LA
1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
2Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
3Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
6Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
1Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
2Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
5Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
6Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL 16-18 C LA
7Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
2Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
3Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 C ST
4Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
6Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
2Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D LA
3Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
5Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
6Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
7Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D LA
1Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
2Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D ST
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
4Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
5Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
6Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
3Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E LA
4Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E LA
1Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E ST
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
3Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E ST
1Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F LA
2Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
3Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
4Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE 16-18 F LA
1Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
2Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
3Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F ST
4Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE 16-18 F ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
6Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C LA
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
8Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
9Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C LA
10Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
6Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C ST
7Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
9Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C ST
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
2Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
3Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
5Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
8Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
9Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
12Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
8Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 E 8T
3Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 14-15 E 8T
4Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
5Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 14-15 E 8T
6Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
7Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 14-15 E 8T
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
9Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
10Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 F 6T
2Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 14-15 F 6T
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 F 6T
4Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 F 6T
5Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 F 6T
6Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 14-15 F 6T
7Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 F 6T
8Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 14-15 F 6T
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 G 6T
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 G 6T
2Droździel NataliaŁącka PaulinaDŻET 14-15 G 6T
3Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 14-15 G 6T
3Łocha SzymonBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 14-15 G 6T
1Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D LA
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
3Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
2Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D ST
3Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
2Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
3Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 12-13 E 8T
1Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 F 6T
2Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 F 6T
3Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA 12-13 F 6T
4Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
5Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 12-13 F 6T
6Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 12-13 F 6T
7Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
1Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
1Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
2Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 6T
2Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
2Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
3Bórzyński StanisławStefan JuliaTAKT 12-13 G 6T
3Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 G 6T
3Misior PatrykSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
1Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 E 6T
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 E 6T
3Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
4Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 6T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 G 6T
1Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 G 6T
2Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Hop HubertPusz ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
1Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 H 4T
1Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 H 4T
1Kostka AntoniZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 H 4T
2Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 10-11 H 4T
2Weimer KarolMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 H 4T
2Łocha AntoniKrupa MarlenaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha JulianPusz ŁucjaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 G 6T
1Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 8-9 H 4T
2Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Grzywacz AleksanderJędruch JuliaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Kijanka DawidGłuszko MariaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T