!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 (PTT)
Kępno
Filtruj:
Kategorie:




























1Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
3Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA 16-18 B LA
4Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
6Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
7Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 B LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
2Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
6Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
7Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA 16-18 C LA
3Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 16-18 C LA
5Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 C LA
6Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
3Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C ST
1Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 D LA
2Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
4Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D LA
1Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D ST
2Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 D ST
1Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E LA
2Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
4Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E LA
5Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 E LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
3Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
1Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław 16-18 F LA
2Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F LA
3Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
4Owczarek JakubRóżańska WeronikaETIUDA 16-18 F LA
5Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F LA
6Gąszczak FilipLamek AleksandraRETRO 16-18 F LA
1Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 F ST
2Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F ST
3Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F ST
4Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław 16-18 F ST
5Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 F ST
6Kikut GrzegorzCeglarska AnnaESENS 16-18 F ST
7Gąszczak FilipLamek AleksandraRETRO 16-18 F ST
1Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 C LA
2Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
2Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
6Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
7Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
2Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
3Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
4Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
5Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
6Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
7Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 E 8T
2Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 E 8T
3Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
4Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
5Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
6Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
7Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
8Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
9Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 14-15 E 8T
10Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
11Pępek JanMach JuliaGASIEK 14-15 E 8T
11Tkacz JanHołoś DariaRETRO 14-15 E 8T
1Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 F 6T
2Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 F 6T
3Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
4Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
5Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 14-15 F 6T
6Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
7Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn 14-15 F 6T
8Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
9Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
1Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 G 6T
2Heidt OskarKolendowicz PaulinaBolero 14-15 G 6T
2Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 14-15 G 6T
3Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT 14-15 G 6T
3Olejnik MarcelGryglewicz EwaDANCE CENTER 14-15 G 6T
3Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 14-15 G 6T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D LA
3Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D LA
5Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
2Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D ST
3Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D ST
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D ST
5Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 F 6T
2Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
3Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
4Kowalczyk FilipTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 F 6T
5Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 F 6T
6Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
7Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 F 6T
7Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
9Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 12-13 F 6T
10Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 F 6T
11Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 F 6T
12Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
13Szukała WojciechSmaga LenaBolero 12-13 F 6T
1Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 12-13 G 6T
1Martela PiotrJach ZofiaViva Dance Łódź 12-13 G 6T
1Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 12-13 G 6T
1Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
2Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 12-13 G 6T
2Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 G 6T
2Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 12-13 G 6T
3Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 12-13 G 6T
3Gilicki FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 G 6T
3Hubert LenaJakubek KacperART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 G 6T
3Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 12-13 G 6T
3Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA 12-13 G 6T
3Woźny FilipKulak DominikaBolero 12-13 G 6T
3Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP - Wrocław 12-13 G 6T
1Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA 12-13 H 4T
1Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 H 4T
1Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA 12-13 H 4T
1Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 12-13 H 4T
1Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 H 4T
2Brząkała JanBrząkała JuliaDANCE CENTER 12-13 H 4T
2Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław 12-13 H 4T
2Rabiega MarcinJantos ZuzannaDANCE CENTER 12-13 H 4T
2Łupicki NorbertBobkiewicz JoannaPOEZJA 12-13 H 4T
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 E 6T
2Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
1Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
2Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 F 6T
1Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 G 6T
2Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
3Ludwiczak StanisławKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Herbuś JanNawrot OliwiaINSPIRACJA 10-11 H 4T
1Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
1Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA 10-11 H 4T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
2Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
2Kmiecik KonradSmyczyńska MajaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
2Spancerski - Chober FranciszekMaryniak AmeliaViva Dance Łódź 10-11 H 4T
2Świerblewski WojciechNiżniowska ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
1Bilski JakubKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 8-9 H 4T
1Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław 8-9 H 4T
1Piotrowska ApoloniaRóżalski StanisławATUT 8-9 H 4T
2Ceglarz FilipTomaszewska NadiaART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T
2Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T
2Juskowiak KamilKubzdela NicoleART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T