!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:





























1Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III F LA
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III F ST
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
4Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
2Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
4Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
5Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
6Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A LA
7Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 A LA
8Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
9Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 A LA
1Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
2Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A ST
3Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 A ST
4Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
1Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
4Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
8Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
9Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
10Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
12Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
13Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
14Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
15Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 B LA
16Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B LA
17Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 16-18 B LA
18Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
19Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
20Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
2Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
3Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
5Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
7Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
7Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
10Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
11Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
12Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
13Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
13Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
15Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
15Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
17Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
17Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 16-18 B ST
17Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 B ST
20Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
21Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
1Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C LA
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
6Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
7Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
9Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
10Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
11Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
12Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
13Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
13Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
13Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
16Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
17Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 C LA
18Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
19Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C LA
20Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
21Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C LA
21Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
2Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
4Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
6Łądka WiktorKolińska JuliaRYTM 16-18 C ST
7Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
8Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
9Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
10Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
12Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
13Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
13Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
15Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
15Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 C ST
17Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
18Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
19Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 D LA
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D LA
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
4Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D LA
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
8Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
9Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
10Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
10Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D LA
12Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
13Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
14Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D LA
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 D ST
2Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
4Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D ST
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Oślizło FilipKukulska NataliaLORDANCE 16-18 D ST
9Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D ST
10Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
10Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
12Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
13Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 D ST
13Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D ST
15Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 D ST
16Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
16Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 D ST
18Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
19Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E LA
3Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
4Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
5Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E LA
6Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO 16-18 E LA
7Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
7Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
9Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
9Gość FabianWróbel SandraFORUM 16-18 E LA
11Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E LA
11Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
13Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
13Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E LA
13Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
16Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
16Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE 16-18 E LA
16Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
16Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
20Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E LA
20Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
20Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
20Merchel JulianMerchel Anna3ARTE 16-18 E LA
24Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
25Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
26Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
27Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
4Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
7Gość FabianWróbel SandraFORUM 16-18 E ST
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
7Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
10Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E ST
11Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
11Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
13Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E ST
14Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
15Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E ST
15Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
17Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
17Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E ST
19Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
19Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
19Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
22Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE 16-18 E ST
23Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
23Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
23Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
23Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
4Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
7Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
9Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
1Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 C ST
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
3Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
6Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
7Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
8Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
9Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
1Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 D LA
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
3Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
4Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D LA
5Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
6Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
9Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 14-15 D LA
10Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
11Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 D ST
3Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
4Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
5Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
8Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 14-15 D ST
8Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
11Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
12Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaSKT STYL 14-15 D ST
13Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 14-15 D ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
2Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
3Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
4Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
6Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 14-15 E 8T
7Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
8Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 E 8T
9Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
9Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 E 8T
11Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
12Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 E 8T
13Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 E 8T
14Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM 14-15 E 8T
15Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
16Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 14-15 G 6T
2Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
2Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Powroźnik KacperPason AnnaKTT REWIA 14-15 G 6T
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
3Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D LA
5Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA 12-13 D LA
6Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 D LA
7Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
8Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D ST
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
5Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D ST
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 E 8T
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 E 8T
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
6Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 F 6T
3Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 F 6T
4Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
5Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 12-13 F 6T
6Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
7Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
8Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
9Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 12-13 F 6T
10Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
10Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
1Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 6T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 G 6T
1Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 G 6T
2Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 12-13 G 6T
2Trześniowski DawidUlbrich KlaudiaDANCELOOK 12-13 G 6T
3Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 G 6T
3Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 G 6T
3Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 12-13 G 6T
3Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 12-13 G 6T
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 H 4T
1Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 H 4T
1Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE 12-13 H 4T
1Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS 12-13 H 4T
2Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 H 4T
2Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 H 4T
2Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 H 4T
2Łągiewka SzymonSikora LiwiaSTYL 12-13 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 F 6T
2Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 F 6T
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
4Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 F 6T
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 G 6T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 G 6T
2Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 G 6T
2Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 G 6T
3Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
3Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 10-11 G 6T
3Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 10-11 G 6T
3Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT 10-11 G 6T
3Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 10-11 G 6T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
1Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
1Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA 10-11 H 4T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 H 4T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 10-11 H 4T
1Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 H 4T
1Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 10-11 H 4T
1Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 H 4T
1Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 H 4T
2Kurtycz RobertBachur AleksandraSZOK 10-11 H 4T
2Sadlik KarolPeplińska ZuzannaIMPULS 10-11 H 4T
2Szweda MajaMorciniec DorianDANCELOOK 10-11 H 4T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
2Antolak OliwierStojak MajaIMPULS 10-11 H 4T
2Jarząb FilipKoszarska MonikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
1Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
1Suchan MaksymilianSerafin ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianKurpiel AmeliaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Fliga MiłoszKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT 8-9 H 4T
2Kieras KamilBaran AnnaA+S 8-9 H 4T
2Kuroń MiłoszRybiałek NadiaA+S 8-9 H 4T
2Milczarek NikolaŚcisłowski DawidA+S 8-9 H 4T