!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego (PTT)
HALINÓW
Filtruj:
Kategorie:
























1Domański BartłomiejRoszkowska MariaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
2Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
4Vichtiuk AndrzejRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 A LA
1Szuba MichałRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
5Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
6Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 B ST
7Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
1Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
2Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 C LA
3Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
5Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
6Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
2Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
4Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
2Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D LA
3Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 D LA
4Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
5Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
6Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D ST
3Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
4Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
2Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
3Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E ST
3Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 14-15 E 8T
2Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 E 8T
3Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART 14-15 E 8T
4Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
5Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
6Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
7Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
8Ławniczek PiotrMarek AnnaAkademia Tańca 14-15 E 8T
9Sobczyński BartoszDul PatrycjaSTART 14-15 E 8T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 G 6T
2Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 G 6T
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D LA
2Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
3Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 D LA
5Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
3Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D ST
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 D ST
1Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 E 8T
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 E 8T
5Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
6Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
7Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
8Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
2Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 12-13 G 6T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
5Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
1Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 G 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 G 6T
2Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 10-11 G 6T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 10-11 G 6T
1Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
2Krupiński MasriKrystman NataliaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
2Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
1Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 G 6T
3Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 G 6T
3Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE 8-9 H 4T
2Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 H 4T