!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:








1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 F LA
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F LA
3Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F LA
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
5Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F LA
1Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 F ST
3Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F ST
4Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance 16-18 F ST
5Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F ST
7Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F ST
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 F 6T
2Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
3Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
4Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
6Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 F 6T
7Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
8Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 F 6T
9Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 14-15 F 6T
1Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
4Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
7Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
9Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
10Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
11Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
12Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
13Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 12-13 E 8T
13Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
15Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 F 6T
2Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
4Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 F 6T
5Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
6Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
7Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
8Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
9Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM 12-13 F 6T
10Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 F 6T
11Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 F 6T
12Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 F 6T
13Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
14Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 F 6T
15Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 F 6T
16Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
2Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
2Nykiel FilipBączek OliwiaLATINO 10-11 G 6T
3Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
3Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 G 6T