!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Jesienny (PTT)
Wieliczka Folwark Zalesie
Filtruj:
Kategorie:




































1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III E LA
2Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior III E LA
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E LA
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E ST
1Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
2Namysłowski RyszardNamysłowska AgataSWING Senior III F ST
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E LA
2Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E LA
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E ST
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E ST
1Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior II F LA
2Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F LA
3Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
1Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II F ST
2Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F ST
1Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A LA
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I A LA
1Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Senior I C LA
2Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKuźnia Tańca Senior I C LA
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I C LA
1Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I D LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D ST
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I D ST
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E LA
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E LA
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E ST
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E ST
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C LA
2Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Dorośli C LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C ST
2Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Dorośli C ST
1Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE Dorośli E LA
2Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin Dorośli E LA
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 B LA
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
3Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
4Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
6Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Siwik MateuszKieć HannaELITA - Kraków 16-18 C LA
8Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
3Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
4Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 C ST
6Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
7Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
8Siwik MateuszKieć HannaELITA - Kraków 16-18 C ST
9Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 C ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 D LA
2Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
3Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
4Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D LA
1Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D ST
2Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 D ST
3Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
1Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 E ST
2Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE 16-18 E ST
3Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
1Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 C LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
3Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
4Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 C LA
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 C ST
4Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C ST
5Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 C ST
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D LA
2Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
5Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
6Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D LA
7Sylwestrowicz MaciejSkowronek JuliaELITA - Kraków 14-15 D LA
1Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
2Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
3Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
5Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
6Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D ST
7Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
8Sylwestrowicz MaciejSkowronek JuliaELITA - Kraków 14-15 D ST
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 E 8T
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 F 6T
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 D LA
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
5Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D LA
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
2Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D ST
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
5Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 D ST
1Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
2Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
3Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
4Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
5Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 12-13 E 8T
6Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 F 6T
2Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 F 6T
3Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 F 6T
4Cierzak OlafStrzałkowska JessicaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 E 6T
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 10-11 E 6T
3Wiertel MieszkoZielińska HannaZAMEK 10-11 E 6T
4Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 E 6T
1Łach WojciechKrzyworączka AntoninaKuźnia Tańca 10-11 F 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T