!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:


























1Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
2Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B LA
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
6Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
7Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
8Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
10Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
11Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
11Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
13Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
1Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 B ST
2Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
3Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
4Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
5Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
7Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
3Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
4Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
5Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
6Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
7Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
8Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
8Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
10Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
10Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
12Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
14Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
1Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
2Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
3Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
5Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
7Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
8Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 C ST
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
11Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
12Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
13Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
1Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
2Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
3Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
4Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
5Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 D LA
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
8Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D LA
9Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
10Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
11Cinal KacperStasica WeronikaSWING 16-18 D LA
12Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 D LA
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
2Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
3Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
4Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
5Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
6Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
7Cinal KacperStasica WeronikaSWING 16-18 D ST
8Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
9Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D ST
9Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
11Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
12Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 E LA
3Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 E LA
4Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
5Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
6Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
7Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
9Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 E LA
10Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
1Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E ST
2Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
3Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 E ST
4Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 E ST
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 E ST
6Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
7Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
8Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
9Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
10Kimla MaksymGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
10Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
1Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 F LA
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F LA
3Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F LA
4Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
5Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 F LA
6Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 F LA
7Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F LA
8Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 16-18 F LA
9Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F LA
10Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 F LA
11Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
1Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F ST
2Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F ST
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F ST
4Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
5Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 F ST
6Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F ST
7Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F ST
1Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
4Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 C LA
5Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 C LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
3Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
1Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D LA
3Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D LA
4Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
5Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
6Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D LA
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
1Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D ST
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D ST
3Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
4Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D ST
6Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 D ST
7Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
8Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
9Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 E 8T
3Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
4Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
5Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
1Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 F 6T
3Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
4Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
5Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 F 6T
6Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 F 6T
1Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D LA
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D ST
3Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D ST
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 E 8T
2Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 F 6T
2Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
3Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 12-13 F 6T
4Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 F 6T
5Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 F 6T
6Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
8Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
9Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
10Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 F 6T
11Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 G 6T
2Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
2Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 G 6T
3Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 G 6T
3Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
2Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 E 6T
3Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 E 6T
5Różalski MiłoszSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 E 6T
6Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 E 6T
7Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 E 6T
8Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
9Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 E 6T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 G 6T
3Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
1Chrząstek MartaKulików SzymonSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
1Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 H 4T
1Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
2Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Rajzer MichałŁukowska MarlenaMONSUN MDK 10-11 H 4T
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
1Leśniak WojciechGraca AntoninaNOWY STYL 8-9 H 4T
1Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 H 4T
2Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO 8-9 H 4T
2Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 8-9 H 4T