!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:




















1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 B LA
1Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 B ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 16-18 B ST
7Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
8Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaINFINITY - Kraków 16-18 B ST
1Cisiński KrystianPeroń WeronikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 C LA
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 C LA
5Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKuźnia Tańca 16-18 C LA
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
7Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C LA
8Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C LA
9Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 C LA
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 C LA
1Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C ST
2Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 16-18 C ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
5Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 C ST
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 C ST
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 C ST
7Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 C ST
9Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C ST
10Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
1Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
2Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D LA
4Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 D LA
5Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 D LA
6Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 D LA
8Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D LA
9Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO 16-18 D LA
10Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
10Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 D LA
12Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 D LA
13Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 D LA
1Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 D ST
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 D ST
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
4Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D ST
1Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
2Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK 16-18 E LA
3Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 E LA
1Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
3Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 E ST
4Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków 16-18 E ST
5Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK 16-18 E ST
6Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 E ST
1Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca 16-18 F ST
1Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
2Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 14-15 F 6T
3Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
4Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 14-15 F 6T
6Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 14-15 F 6T
7Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION 14-15 F 6T
1Załęski KarolCIECIŃSKA OLGALATINO 14-15 G 6T
2Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 14-15 G 6T
2Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA 14-15 G 6T
3Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 14-15 G 6T
1Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 D LA
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 D ST
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
1Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
2Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
3Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
4Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE 12-13 E 8T
5Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 E 8T
6Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
2Błaut FilipSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 12-13 F 6T
3Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 F 6T
4Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 12-13 F 6T
5Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
6Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 12-13 F 6T
7Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
8Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION 12-13 F 6T
9Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 F 6T
10Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 12-13 F 6T
11Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 12-13 F 6T
12Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 12-13 F 6T
1Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 12-13 G 6T
2Rumak JanPelc ZofiaSAMBA 12-13 G 6T
2Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA 12-13 G 6T
3Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 12-13 G 6T
3Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 12-13 G 6T
3Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 12-13 G 6T
3Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 12-13 G 6T
1Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 10-11 F 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 F 6T
1Drechny HubertKołodziej HannaKLASA 10-11 G 6T
2Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 10-11 G 6T
2Małek MikołajCieślak VanessaGALA 10-11 G 6T
3Bik AdamWilk MilenaGRACJA 10-11 G 6T
3Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 10-11 G 6T
3Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKuźnia Tańca 10-11 G 6T
1Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Machała KacperKołeczek LauraELIDA 10-11 H 4T
1Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA 10-11 H 4T
1Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE 10-11 H 4T
2Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia 10-11 H 4T
2Ciepliński BłażejWojtanowska LenaKLASA 10-11 H 4T
2Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE 10-11 H 4T