!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY (PTT)
Oława
Filtruj:
Kategorie:

























1Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
2Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 B LA
3Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA 16-18 B LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
2Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B ST
3Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
4Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 C LA
5Skolut KamilRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 C LA
6Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
7Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań 16-18 C LA
1Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D LA
2Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 D LA
1Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
2Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań 16-18 D ST
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
2Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
3Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
4Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 E LA
1Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
2Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
3Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
4Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA 16-18 E ST
5Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 E ST
1Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 F LA
2Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F LA
1Kret JakubStaniszewska JoannaKIEPURA - Wrocław 16-18 F ST
2Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F ST
1Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 14-15 D LA
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
3Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D LA
4Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
2Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D ST
3Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
4Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 14-15 E 8T
2Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 E 8T
3Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK 14-15 E 8T
4Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 14-15 E 8T
5Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 E 8T
1Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D LA
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D ST
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 12-13 E 8T
2Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS 12-13 E 8T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 F 6T
2Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 F 6T
3Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 12-13 F 6T
4Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 F 6T
5Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 12-13 F 6T
6Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA 12-13 F 6T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA 12-13 G 6T
2Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP - Wrocław 12-13 G 6T
2Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice 12-13 G 6T
3Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT 12-13 G 6T
3Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
3Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA 12-13 G 6T
1Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA 12-13 H 4T
1Leśniak JakubBiałek DariaATHINA 12-13 H 4T
2Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA 12-13 H 4T
2Kułakowski KarolNiepsujewicz MajaATHINA 12-13 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 E 6T
2Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 10-11 E 6T
3Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 10-11 E 6T
1Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 10-11 F 6T
2Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 10-11 F 6T
3Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 10-11 F 6T
4Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 10-11 F 6T
5Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS 10-11 F 6T
6Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 F 6T
1Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK 10-11 G 6T
2Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS 10-11 G 6T
2Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK 10-11 G 6T
3Pałys KarolZawadzka GabrielaRM DANCE - KIEŁCZÓW 10-11 G 6T
3Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP 10-11 G 6T
3Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW 10-11 G 6T
1Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA 10-11 H 4T
1Szmaj JanGajewska LenaESENS 10-11 H 4T
1Izworski AlexOlender NinaFRASZKA 10-11 H 4T
1Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice 10-11 H 4T
1Misiak KarolMisiak MariannaTABOR 10-11 H 4T
2Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Pociecha IwoOrganiściak HannaATHINA 10-11 H 4T
2Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP 10-11 H 4T
2Zgoda SzymonMierzwiak MariaATHINA 10-11 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 G 6T
2Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA 8-9 G 6T
3Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT 8-9 G 6T
3Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP 8-9 H 4T
1Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP 8-9 H 4T
1Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE 8-9 H 4T
1Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 H 4T
2Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Duda JakubCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T
2Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T