!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki (PTT)
Dobrzeń Wielki
Filtruj:
Kategorie:












1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-18 A ST
2Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 A ST
3Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-18 A ST
4Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 A ST
5Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
7Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
8Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-18 A ST
9Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A ST
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 A ST
11Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL 16-18 A ST
11Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
13Kunda MateuszPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 A ST
14Argier AdamZemełka JenniferDANCELOOK 16-18 A ST
15Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
16Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 A ST
16Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
18Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 A ST
18Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL 16-18 A ST
20Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO 16-18 A ST
21Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
22Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
23Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
24Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 A ST
24Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK 16-18 A ST
26Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 A ST
27Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
28Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 A ST
1Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-18 B ST
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
4Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 B ST
5Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
6Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES 16-18 B ST
7Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
8Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
9Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B ST
10Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
11Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
12Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
13Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
14Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
15Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
16Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
17Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
18Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
19Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
20Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 16-18 B ST
20Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
22Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
23Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
24Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
25Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
25Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
27Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
28Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
29Bardyn MariuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 B ST
29Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B ST
29Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 B ST
32Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
33Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
34Brzeski BrunoKalinska YanaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B ST
34Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
36Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
37Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
38Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
39Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 C ST
2Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 C ST
3Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 C ST
4Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
5Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
6Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
7Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
8Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
9Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
10Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
11Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
11Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
13Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
14Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
15Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
16Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
16Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
16Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
19Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
20Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
21Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
21Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
23Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
24Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
25Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
25Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
25Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C ST
28Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
28Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
30Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C ST
31Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
32Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
33Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaIGLICA 16-18 C ST
34Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 C ST
34Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
36Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
36Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
38Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 14-15 E 8T
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 E 8T
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 E 8T
4Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 14-15 G 6T
1Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 G 6T
2Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 G 6T
2Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 G 6T
3Bartela MarcelDworacka KamilaRÓŻA 14-15 G 6T
3Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST 14-15 G 6T
3Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK 14-15 G 6T
3Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 14-15 G 6T
1Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA 12-13 E 8T
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
3Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
4Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
6Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 G 6T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 G 6T
1Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 12-13 G 6T
2Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 G 6T
2Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 12-13 G 6T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 G 6T
3Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST 12-13 G 6T
3Markuszewski MateuszWolny JadwigaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
1Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO 12-13 H 4T
1Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 12-13 H 4T
1Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 H 4T
2Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Stasiak AdamLipińska JagodaBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN 12-13 H 4T
2Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 G 6T
1Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 G 6T
2Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
2Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 G 6T
3Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
3Szukała WojciechSmaga LenaBolero 10-11 G 6T
3Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
1Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 10-11 H 4T
1Czapla JuliaKucza MakaryTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Gruszka BłażejKolendowicz PaulinaBARANOWSKIE ST 10-11 H 4T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 H 4T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO 10-11 H 4T
2Burdyka OlafReiwer HannaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 H 4T
2Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Kisiela TomaszStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 H 4T
1Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL 8-9 H 4T
1Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Marek OliwierWojnarowska LauraESKADRA 8-9 H 4T