!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" (PTT)
PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA
Filtruj:
Kategorie:

















1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
2Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
5Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 C LA
1Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D LA
2Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D LA
3Morawicki JakubZięba KarinaDANCE TEAM 14-15 D LA
4Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
1Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D ST
2Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
3Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D ST
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
5Morawicki JakubZięba KarinaDANCE TEAM 14-15 D ST
6Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D ST
7Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
1Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 E 8T
2Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 E 8T
3Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
4Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
1Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM 14-15 F 6T
2Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 F 6T
3Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE 14-15 F 6T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 G 4T
2Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH 14-15 G 4T
3Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury 14-15 G 4T
3Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 14-15 G 4T
1Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
2Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
3Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
4Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 F 6T
2Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 F 6T
3Jasiński MichałBorawska MajaASTRA 12-13 F 6T
4Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
5Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 F 6T
6Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 F 6T
7Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA 12-13 F 6T
8Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 F 6T
8Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
10Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 12-13 F 6T
11Żejmo RobertKęsy AlicjaGRACJA 12-13 F 6T
1Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 12-13 G 6T
2Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 12-13 G 6T
2Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA 12-13 G 6T
3Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
3Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA 12-13 G 6T
3Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
1Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA 12-13 H 4T
1Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 H 4T
2Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA 12-13 H 4T
1Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
2Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 10-11 E 6T
3Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 10-11 E 6T
1Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 10-11 F 6T
2Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 F 6T
3Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 10-11 F 6T
4Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM 10-11 F 6T
5Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 F 6T
6Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 10-11 F 6T
7Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 10-11 F 6T
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 G 6T
2Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA 10-11 G 6T
1Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
1Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 H 4T
2Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 10-11 H 4T
2Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA 10-11 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 G 6T
2Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA 8-9 H 4T
1Góra HannaRomaneczko StanisławFANTAZJA 8-9 H 4T
1Przewoźny MichałMiężał WeronikaLORENZO Katarzyna Białek 8-9 H 4T
1Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 8-9 H 4T
2Grzeszkiewicz MikołajWojtkowiak HelenaDREAM 8-9 H 4T
2Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 8-9 H 4T