!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo (PTT)
Grajewo
Filtruj:
Kategorie:














1Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
4Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL 16-18 B LA
1Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
3Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL 16-18 B ST
4Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 B ST
1Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C LA
3Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
5Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
6Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 16-18 C LA
7Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C ST
5Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C ST
6Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
7Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 16-18 C ST
1Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E LA
2Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL 16-18 E LA
1Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL 16-18 E ST
2Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E ST
3Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
1Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
2Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
3Waśkowski JanRaplewicz NataliaKADRYL 14-15 E 8T
4Zaborowski SzymonGoryś JuliaKADRYL 14-15 E 8T
1Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 D LA
2Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 D LA
1Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 D ST
2Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 D ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL 12-13 E 8T
3Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL 12-13 E 8T
4Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL 12-13 E 8T
5Skutnik OskarSmaka MajaKADRYL 12-13 E 8T
1Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 H 4T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 H 4T
2Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK 12-13 H 4T
2Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK 12-13 H 4T
1Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 G 4T
2Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL 10-11 G 4T
2Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 G 4T
3Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL 10-11 G 4T
3Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL 10-11 G 4T
3Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA 10-11 G 4T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL 10-11 H 4T
1Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 H 4T
1Rogalewski HubertKlepacka ZuzannaKADRYL 10-11 H 4T
1Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 10-11 H 4T
1Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK 10-11 H 4T
2Kutniewski KacperPawełkowska MartaGCK 10-11 H 4T
2Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK 10-11 H 4T
2Moszczyński MateuszKrukowska Anna WeronikaGCK 10-11 H 4T
2Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 10-11 H 4T
2Karwowski KrzysztofKozłowska MartaGCK 10-11 H 4T
2Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK 10-11 H 4T