!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" (PTT)
Miłocin / Rzeszów
Filtruj:
Kategorie:


















1Świniarski MarcinSobczak AnetaSTARDANCE 16-18 B LA
2Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
3WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
4Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
5Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
6Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
1Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 B ST
2Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
3Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
4Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
6Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
1Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
3Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
4Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
1Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
2Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D LA
5Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
6Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
7Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
8Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D LA
9Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
1Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D ST
2Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
3Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
5Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 D ST
6Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
2Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
3Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
4Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
5Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
1Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
3Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 E 8T
2Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
3Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
4Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z 14-15 F 6T
5Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
6Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
7Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
9Kluzik KacperŚledź WeronikaLATINO 14-15 F 6T
1MARTYNIUK VLADYSLAVMELNYK VLADYSLAVA"Rytm" Rowne 12-13 F 6T
2Górski JanSamul KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
3Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 F 6T
4Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 12-13 F 6T
5Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 12-13 F 6T
6Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
7Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 F 6T
8Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
9Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
10Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
11Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
12Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
13Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
14Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 12-13 F 6T
15Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
1Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 12-13 G 4T
2Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 12-13 G 4T
3Drapała NikodemZawadzka JuliaSHOW DANCE 12-13 G 4T
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 F 6T
2KHORISHMAN OLEKSANDRBENEDYCHUK AMALIIA"Rytm" Rowne 10-11 F 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
4Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 F 6T
5Idzior SebastianMielak PaulinaKLASA 10-11 F 6T
6Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
2Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
3Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
3Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
1Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 G 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 G 4T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 G 4T
2Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 G 4T
3Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 G 4T
3Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 G 4T
3Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 G 4T
1Górka ZofiaKrzanowski BartoszDŻET 8-9 H 4T
1Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 8-9 H 4T
1FOLOMIIEV MAKSYMPODOROZHNIA KIRA"Rytm" Rowne 8-9 H 4T
1Wróblewska UrszulaŻelaznowska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
1Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T
1Buczek KatarzynaKulig MariaAKSEL 8-9 H 4T
1Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 8-9 H 4T
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 H 4T
1Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Włoch DominikZając ZuzannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Jerzykiewicz KarolinaSzenk ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
2Krotewicz NikodemRyczek MartynaSTARDANCE 8-9 H 4T
2Kłusek WiktorCzarnicka JagodaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Lato NataliaGórka DariaAKSEL 8-9 H 4T
2Magryś MiłoszZięba IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Szul MiłoszDecowska WiktoriaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T