!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:























1Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
2Nowak KamilBaran KingaPLĄS 16-18 B LA
3Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
4WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
5Tylec MikołajBaszczowska Anna--- 16-18 B LA
6Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
7Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
8Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
9Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK 16-18 B LA
10Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
11Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B LA
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
2Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
3Lorek BartoszRudkowska Barbara--- 16-18 B ST
4Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
5Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
6Gułaj SebastianWidz Marcelina--- 16-18 B ST
7Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
9Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
10Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B ST
11WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B ST
12Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B ST
13Jachyra DawidOczkowska JuliaSAMBA 16-18 B ST
13Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
1Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
2Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
3Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA 16-18 C LA
4Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
5Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
6Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
7Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
8Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 C LA
9Nowosiad TomaszGodziszewska AgnieszkaSKT AGH 16-18 C LA
10Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C LA
1Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C ST
2Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 C ST
3Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
4Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA 16-18 C ST
5Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
6Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
7Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
8Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D LA
4Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D LA
5Holona JakubKudła PaulinaMIX 16-18 D LA
6Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 D ST
2Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D ST
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
5Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D ST
6Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
7Holona JakubKudła PaulinaMIX 16-18 D ST
8Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
9Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
9Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
11Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
2Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E LA
3Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
4Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
5Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
6Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E LA
7Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E LA
8Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E LA
9Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
9Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
11Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM 16-18 E LA
12Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
13Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
14Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
14Marek ŁukaszGrządziel JoannaSEMPRE 16-18 E LA
16Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 E LA
17Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
18Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E LA
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E ST
2Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E ST
3Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
4Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E ST
5Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
6Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
7Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
8Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
9Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
9Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
9Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM 16-18 E ST
12Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 E ST
13Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E ST
14Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
15Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E ST
16Krużołek MichałBoryło AnetaSEMPRE 16-18 E ST
17Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E ST
18Marek ŁukaszGrządziel JoannaSEMPRE 16-18 E ST
1Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 D LA
2Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
3Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
5Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
6Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE 14-15 D LA
7Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
8Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA 14-15 D LA
1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
2Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D ST
3Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE 14-15 D ST
4Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 D ST
5Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
6Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
7Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
9Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA 14-15 D ST
10Pawica MikołajPorębska JuliaNOWY STYL 14-15 D ST
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 E 8T
3Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
4Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
5Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
6Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
7Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
8Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 E 8T
9Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
10Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS 14-15 E 8T
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 F 6T
2Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
3Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 14-15 F 6T
4Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
5Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
6Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
7Chrzuszcz FilipSołtys BarbaraSAMBA 14-15 F 6T
8Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
9Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
10Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
2Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D LA
3Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
4Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
5Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
6Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D LA
8Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D LA
9Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
10Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D LA
11Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
12Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D LA
13Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D LA
14Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D LA
15Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
3Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D ST
4Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D ST
6Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
7Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
8Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
9Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
10Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D ST
11Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
11Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D ST
13Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
14Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D ST
15Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D ST
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 E 8T
2Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 E 8T
3Spyra DominikWojciuch LauraSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 E 8T
4Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 E 8T
5Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 E 8T
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
8Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
9Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE 12-13 E 8T
12Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
13Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
14Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES 12-13 G 4T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 G 4T
2Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
2Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
2Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 G 4T
3Krzywonos DanielHaba AgataAKSEL 12-13 G 4T
3Płatek MateuszGrudziecka LiwiaKIEPURA 12-13 G 4T
3Płoch KamilKidacka PatrycjaAKSEL 12-13 G 4T
3Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
3Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 12-13 G 4T
1Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 E 6T
2Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 E 6T
3Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
4Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA 10-11 E 6T
5Plebanek MichałMróz OliwiaSTARDANCE 10-11 E 6T
1Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES 10-11 G 4T
1Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
1Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 G 4T
1Stańko MateuszKorzec TatianaPERFECT 10-11 G 4T
1Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 G 4T
2Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 G 4T
2Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE 10-11 G 4T
2Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
2Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
2Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 G 4T
3Szydłowski ŁukaszUrbańska NataliaPERFECT DANCE 10-11 G 4T
3Tomczyk FilipFrey AnitaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Gaczoł SzymonRozwadowska MajaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Kolisz RobertGalek NataliaTAKT 10-11 G 4T
3Koziara JakubKowal KarolinaLATINO 10-11 G 4T
3Kołodziej OskarLazarowicz RoksanaSTARDANCE 10-11 G 4T
3Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Malec BartoszNiewola Wiktoria--- 10-11 G 4T
3Mróz OliwierJacher Oliwia--- 10-11 G 4T
3Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 10-11 G 4T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 H 4T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Jatczak MateuszSteczko NikolaPERFECT DANCE 10-11 H 4T
2Tomaszyk FilipBudzik AmeliaSTARDANCE 10-11 H 4T
2Wroński IgorEmeto ZofiaSTARDANCE 10-11 H 4T
2Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 10-11 H 4T
1Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA 8-9 F 6T
2Dubel NikodemKudzia PaulinaRAGTIME 8-9 F 6T
1Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 8-9 G 4T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 8-9 G 4T
2Proszowski HubertDydo EmiliaSTARDANCE 8-9 G 4T
2Kołodziej JulianStempak AnnaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Staśko GabrielCuryłło OliwiaLATINO 8-9 G 4T
1Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
1Emeto AdamEmeto ZofiaSTARDANCE 8-9 H 4T
1Jakubik NatanielWierzbicka KingaPERFECT 8-9 H 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 H 4T
2Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T
2Bęben KarolJanik JuliaPERFECT 8-9 H 4T
2Kowal WojciechMadej KingaLATINO 8-9 H 4T