!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:














1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
4Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
5Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL 16-18 D LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
4Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
5Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL 16-18 D ST
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E ST
2Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
3Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 E ST
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
3Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 D LA
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
3Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D ST
4Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
6Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 D ST
1Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 G 6T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 G 6T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 14-15 G 6T
3Stachowicz KonradReńska MajaSHOW TIME 14-15 G 6T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
2Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
3Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
2Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 E 6T
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 E 6T
5Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 E 6T
7Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 E 6T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 G 6T
2Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
1Łata MajaGiziński BartoszDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
1Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 H 4T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T