!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski Senior (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:







1Sharapov VolodymyrKominkova LenkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
3Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
4Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gatnar JiriSygiet MartaATHINA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
9Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
12Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
13Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
14Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
14Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
17Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
19Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
20Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
20Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Harazim SzymonHarazim Kinga--- Dorośli OPEN LA (GPP)
22Wojtkowiak MarcinGierłowska Justyna--- Dorośli OPEN LA (GPP)
24Kuroczko KamilVlckova MarketaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
25Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
26Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
26Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Gumkowski MichałMadeńska Sylwia--- Dorośli OPEN LA (GPP)
29Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
31Żytko PawełGórna Daria--- Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (GPP)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
3Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-20 OPEN ST (GPP)
4Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
5Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
6Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN ST (GPP)
1Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
3Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
4Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN ST (GPP)
5Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
6Niemczyk MaksymilianJavurek NicolaCIEŚLAK 16-18 OPEN ST (GPP)
7Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
8Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (GPP)
8Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 OPEN ST (GPP)
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
4Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS 14-15 OPEN LA (GPP)
5Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 14-15 OPEN LA (GPP)
6Repecki MichałGura AlicjaMYKA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 12-13 OPEN LA (GPP)
3Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX 12-13 OPEN LA (GPP)
4Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
5Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN LA (GPP)
7Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS 12-13 OPEN LA (GPP)
1Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 12-13 OPEN ST (GPP)
2Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN ST (GPP)
5Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS 12-13 OPEN ST (GPP)
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 12-13 OPEN ST (GPP)