!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM (PTT)
Bieruń
Filtruj:
Kategorie:





























1Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES 16-18 A LA
2Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 A LA
3Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 A LA
4Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
5Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
2Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 A ST
3Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
2Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 B LA
3Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
4Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
5Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
6Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
7Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok 16-18 B LA
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
3Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
6Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
7Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok 16-18 B ST
8Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 B ST
9Wiernicki AdamBelka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
10Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaBAWINEK 16-18 B ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
2Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
3Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 C ST
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
3Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
4Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
5Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
6Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
7Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
1Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D LA
2Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 D LA
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
4Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
5Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
6Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
7Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
8Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
9Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 D LA
10Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
3Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
4Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
5Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
6Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
7Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
2Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
3Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
4Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
1Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
3Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
4Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
5Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
1Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F LA
2Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F LA
1Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F ST
2Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F ST
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
3Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
4Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C LA
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C LA
6Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C LA
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C ST
3Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C ST
4Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
1Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D LA
6Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 D LA
7Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
2Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D ST
6Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 E 8T
2Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 E 8T
3Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
4Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 E 8T
5Sławiński HektorDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
1Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO 14-15 F 6T
2Żelazowski KamilOłubiec WiktoriaDANCELOOK 14-15 F 6T
3Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
1Howley AleksanderMijalska JuliaKIEPURA - Wrocław 14-15 G 6T
2Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 14-15 G 6T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 D LA
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 D LA
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
4Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 D ST
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
3Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
4Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 12-13 E 8T
6Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 E 8T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 F 6T
2Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 F 6T
3Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
4Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
5Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
6Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
7Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 12-13 F 6T
1Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 G 6T
2Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
2Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 G 6T
3Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Chmielarski DominikGajewska MilenaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
1Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 H 4T
2Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
2Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
3Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
4Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 F 6T
5Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 G 6T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 10-11 G 6T
2Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 G 6T
3Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 G 6T
3Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 10-11 G 6T
1Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
1Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 10-11 H 4T
2Baron EmiliaMiedziński FilipWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Kwiecień WojciechKopeć KlaraSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T