!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:
























1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
2Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
4Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
6Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
8Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
9Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
1Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
3Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 B ST
4Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 B ST
6Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B ST
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
8Kruszyna WojciechLorencik Katarzyna MariaIMPERIA 16-18 B ST
8Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B ST
1Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 C LA
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 16-18 C LA
3Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
4Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
5Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB 16-18 C LA
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
7Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
8Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
8Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
10Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C LA
10Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków 16-18 C LA
12Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 C LA
13Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 16-18 C LA
13Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 16-18 C ST
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
3Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 16-18 C ST
4Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków 16-18 C ST
6Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
7Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C ST
8Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 C ST
9Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB 16-18 C ST
10Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 C ST
11Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 C ST
12Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 16-18 C ST
1Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
2Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D LA
3Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D LA
4Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 D LA
5Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
6Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
7Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 D LA
9Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 D LA
10Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 16-18 D LA
1Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
2Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
3Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 D ST
4Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D ST
5Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 D ST
1Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
2Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E LA
3Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków 16-18 E LA
4Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E LA
5Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E LA
1Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM 16-18 E ST
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
3Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E ST
4Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E ST
5Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 16-18 E ST
1Dunaj TomaszMajewska PaulinaSKT Regis Bochnia 16-18 F LA
2Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F LA
3Kubzda MichałGrzechnik JuliaST Linestudio 16-18 F LA
4Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F LA
5Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
6Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
7Krzempek BartłomiejFusik MiriamDANCE KINGDOM - Zaborze 16-18 F LA
1Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków 16-18 F ST
2Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F ST
3Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F ST
4Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
5Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
6Krzempek BartłomiejFusik MiriamDANCE KINGDOM - Zaborze 16-18 F ST
1Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C LA
3Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 C LA
4Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO 14-15 C LA
5Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 C LA
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C ST
2Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
3Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO 14-15 C ST
4Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 C ST
5Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 C ST
1Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D LA
2Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA 14-15 D LA
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 14-15 E 8T
2Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 14-15 E 8T
3Harla JakubKorczak AngelikaGALA 14-15 E 8T
1Załęski KarolCIECIŃSKA OLGALATINO 14-15 G 6T
2Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA 14-15 G 6T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 D LA
2Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D LA
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 D ST
2Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D ST
1Broda KacperRudnicka IngaPOLISH CLUB 12-13 E 8T
2Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM 12-13 E 8T
4Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO 12-13 E 8T
5Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 12-13 E 8T
1Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 F 6T
2NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE 12-13 F 6T
3Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
4Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 F 6T
5Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
6Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 12-13 F 6T
1Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 E 6T
2Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO 10-11 E 6T
3Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 10-11 E 6T
4Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
5Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin 10-11 E 6T
6Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 E 6T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 F 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T
3Małek MikołajCieślak VanessaGALA 10-11 F 6T
1Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA 10-11 H 4T
2Babiarczyk IgorGawlinska AgataSWING 10-11 H 4T
1Król MateuszRadoń EwaKuźnia Tańca 8-9 H 4T
1Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA 8-9 H 4T
2Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA 8-9 H 4T