!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016 (FTS)
Kołobrzeg
Filtruj:
Kategorie:






























1Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER Dorośli OPEN LA
1Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Dorośli OPEN LA
2Bęczkowski PawełKobielska AleksandraPrestige Dorośli OPEN LA
2Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraUKS TEMPO Dorośli OPEN LA
3Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
3Sypień Michał MaciejMusielak MarikaAMBER Dorośli OPEN LA
4Wojszel PrzemysławKowal MagdalenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
4Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN LA
5Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
5Grieger Bartłomiej MarcinKamińska KarolinaAKTT Dorośli OPEN LA
6Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
7Matczak PawełChojnacka MonikaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA
8Conder SzymonSzurko MarlenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
9Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA
9Sypień Michał MaciejMusielak MarikaAMBER Dorośli OPEN LA
11Bęczkowski PawełKobielska AleksandraPrestige Dorośli OPEN LA
12Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER Dorośli OPEN LA
13Ludwiczak HubertSebzda MagdalenaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
14Piątek TomaszKrólikowska Sandra DariaAKTT Dorośli OPEN LA
15Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN LA
16Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance Dorośli OPEN LA
16Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN LA
18Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER Dorośli OPEN LA
19Michalski KordianNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY Dorośli OPEN LA
20Masalon FilipKowalczyk MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN LA
1Ovchinnikov AleksandrDudek EwaSZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Dorośli OPEN ST
1Kleist MarcinBień JuliaAMBER Dorośli OPEN ST
2Wapiński RafałLegutko DariaAKTT Dorośli OPEN ST
2Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Dorośli OPEN ST
3Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN ST
3Skrzydłowski Dawid PiotrBaran Agnieszka MariaPASJA Dorośli OPEN ST
4Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER Dorośli OPEN ST
4Kleist MarcinBień JuliaAMBER Dorośli OPEN ST
5Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaCONTRA SPORT Dorośli OPEN ST
6Wołyniec StanisławTuńska KatarzynaST Magic Dorośli OPEN ST
7Materna PrzemysławLiwak Magdalena AnnaPASJA Dorośli OPEN ST
8Wojtania SebastianSzalast KingaPASJA Dorośli OPEN ST
9Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST
10Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST
11Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance Dorośli OPEN ST
11Zagaja KordianŻylińska EwaJANTAR Dorośli OPEN ST
11Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaJANTAR Dorośli OPEN ST
14Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN ST
15Masalon FilipKowalczyk MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST
16Grzebiela RafałOwczarek IzabelaPM Dorośli OPEN ST
16Tomosz OlafSchmidt JuliannaLATINO CAFE Dorośli OPEN ST
18Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER Dorośli OPEN ST
19Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST
20Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST
1Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraUKS TEMPO 16-20 OPEN LA
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN LA
3Bęczkowski PawełKobielska AleksandraPrestige 16-20 OPEN LA
4Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN LA
5Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER 16-20 OPEN LA
6Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
7Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance 16-20 OPEN LA
8Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-20 OPEN LA
8Sowa SławomirSzyrocka Karolina JolantaFOCUS 16-20 OPEN LA
10Grieger Bartłomiej MarcinKamińska KarolinaAKTT 16-20 OPEN LA
10Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-20 OPEN LA
1Kleist MarcinBień JuliaAMBER 16-20 OPEN ST
2Wojtania SebastianSzalast KingaPASJA 16-20 OPEN ST
3Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN ST
4Zagaja KordianŻylińska EwaJANTAR 16-20 OPEN ST
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN ST
6Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance 16-20 OPEN ST
7Sowa SławomirSzyrocka Karolina JolantaFOCUS 16-20 OPEN ST
8Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST
9Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-20 OPEN ST
9Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER 16-20 OPEN ST
11Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-20 OPEN ST
12Paluszkiewicz JanGrzywnowicz MichalinaAMBER 16-20 OPEN ST
13Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE 16-20 OPEN ST
14Grieger Bartłomiej MarcinKamińska KarolinaAKTT 16-20 OPEN ST
1Kaczmarek Igor FilipWarwas WanesaFOCUS 16-18 B LA
2Orzechowski DamianKowalska SandraAKTT 16-18 B LA
3Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 B LA
4Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-18 B LA
5Grieger Bartłomiej MarcinKamińska KarolinaAKTT 16-18 B LA
6Bęben Damian RadosławDąbrowska SandraFLESZ 16-18 B LA
7Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 B LA
8Radomski KarolUrbanowicz Maja LauraISKRA 16-18 B LA
9Hnat Kamil KrzysztofZielińska Weronika AnnaPrestige 16-18 B LA
1Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 B ST
2Ulitkin TimKulesza MajaAKTT 16-18 B ST
3Paluszkiewicz JanGrzywnowicz MichalinaAMBER 16-18 B ST
4Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 B ST
5Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR 16-18 B ST
6Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS 16-18 B ST
7Grieger Bartłomiej MarcinKamińska KarolinaAKTT 16-18 B ST
1Węgrzyński JakubJaczewska NataliaPrestige 16-18 C LA
2Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS 16-18 C LA
3Cyprych Hubert StanisławBednarczyk NataliaPrestige 16-18 C LA
4Niedzielczyk Michał AleksanderSzafranowska NinaKTS JANTAR 16-18 C LA
1Alencynowicz BłażejMochol MartynaAKTT 16-18 C ST
2Niedzielczyk Michał AleksanderSzafranowska NinaKTS JANTAR 16-18 C ST
3Węgrzyński JakubJaczewska NataliaPrestige 16-18 C ST
4Bęben Damian RadosławDąbrowska SandraFLESZ 16-18 C ST
1Orzechowski DamianKowalska SandraAKTT 16-18 OPEN LA
1Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN LA
2Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-18 OPEN LA
2Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-18 OPEN LA
3Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPrestige 16-18 OPEN LA
3Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN LA
4Ludkiewicz Przemysław ArturOżga KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 OPEN LA
4Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPrestige 16-18 OPEN LA
5Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-18 OPEN LA
5Kaczmarek Igor FilipWarwas WanesaFOCUS 16-18 OPEN LA
6Orzechowski DamianKowalska SandraAKTT 16-18 OPEN LA
6Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 OPEN LA
7Kassin MichałTyszkiewicz MariannaBLACK DANCE 16-18 OPEN LA
7Marchalewski FilipŻółtowska DelfinaKTS JANTAR 16-18 OPEN LA
8Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 OPEN LA
8Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-18 OPEN LA
9Kaczmarek Igor FilipWarwas WanesaFOCUS 16-18 OPEN LA
9Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 OPEN LA
10Marchalewski FilipŻółtowska DelfinaKTS JANTAR 16-18 OPEN LA
11Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 OPEN LA
12Stępniewski OskarPinkowska KatarzynaStrefa Tańca 16-18 OPEN LA
13Mikołajczak MateuszGórczak MarzenaLATINO CAFE 16-18 OPEN LA
1Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-18 OPEN ST
1Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-18 OPEN ST
2Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN ST
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-18 OPEN ST
3Retfiński SzymonRetfińska JuliaFOCUS 16-18 OPEN ST
3Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-18 OPEN ST
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN ST
4Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 OPEN ST
5Smoliński KonradKapusta NataliaST Magic 16-18 OPEN ST
5Paluszkiewicz JanGrzywnowicz MichalinaAMBER 16-18 OPEN ST
6Rokita WojciechWoźny KarolinaOLIMP SPORT 16-18 OPEN ST
6Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 OPEN ST
7Łowicki JakubOłów DominikaAMBER 16-18 OPEN ST
7Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR 16-18 OPEN ST
8Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS 16-18 OPEN ST
8Stępniewski OskarPinkowska KatarzynaStrefa Tańca 16-18 OPEN ST
9Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-18 OPEN ST
9Paluszkiewicz JanGrzywnowicz MichalinaAMBER 16-18 OPEN ST
9Fajok SzymonFurman AleksandraESCUDO 16-18 OPEN ST
9Mikołajczak MateuszGórczak MarzenaLATINO CAFE 16-18 OPEN ST
1Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA 14-15 C LA
2Jaworski MichałPodgórska JuliaFUZJA 14-15 C LA
3Filozof BartoszMatczak MartynaPrestige 14-15 C LA
4Kosiorek MiłoszLewandowska Emilia ZuzannaKTS JANTAR 14-15 C LA
1Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA 14-15 C ST
2Jaworski MichałPodgórska JuliaFUZJA 14-15 C ST
3Rakowski BartłomiejJanicka Weronika AlicjaKTS JANTAR 14-15 C ST
4Filozof BartoszMatczak MartynaPrestige 14-15 C ST
5Kosiorek MiłoszLewandowska Emilia ZuzannaKTS JANTAR 14-15 C ST
1Krupa MateuszBillings NicolePM 14-15 OPEN LA
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN LA
2Błaszczuk MichałHuminiłowicz OliwiaAKTT 14-15 OPEN LA
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN LA
3Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 14-15 OPEN LA
3Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE 14-15 OPEN LA
4Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 14-15 OPEN LA
5Ledwosiński KarolŁawrynowicz AleksandraJANTAR 14-15 OPEN LA
6Karpiński WiktorMikołajczyk OliwiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA
7Błaszczuk MichałHuminiłowicz OliwiaAKTT 14-15 OPEN LA
7Śmieszny KacperZagaja AnielaJANTAR 14-15 OPEN LA
9Kiełczewski AdrianLewandowska WeronikaJANTAR 14-15 OPEN LA
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN ST
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN ST
2Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 14-15 OPEN ST
2Krupa MateuszBillings NicolePM 14-15 OPEN ST
3Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE 14-15 OPEN ST
3Błaszczuk MichałHuminiłowicz OliwiaAKTT 14-15 OPEN ST
4Śmieszny KacperZagaja AnielaJANTAR 14-15 OPEN ST
5Ledwosiński KarolŁawrynowicz AleksandraJANTAR 14-15 OPEN ST
6Błaszczuk MichałHuminiłowicz OliwiaAKTT 14-15 OPEN ST
7Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 14-15 OPEN ST
8Kiełczewski AdrianLewandowska WeronikaJANTAR 14-15 OPEN ST
1Wojtko MaksymilianBartkowiak Julia ZofiaAKTT 12-13 C LA
2Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 C LA
3Studziński MateuszKwiecień KarolinaFOCUS 12-13 C LA
4Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 C LA
5Szafrański DawidDobek Marta MonikaKTS JANTAR 12-13 C LA
1Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 C ST
2Wojtko MaksymilianBartkowiak Julia ZofiaAKTT 12-13 C ST
3Studziński MateuszKwiecień KarolinaFOCUS 12-13 C ST
4Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 C ST
5Szafrański DawidDobek Marta MonikaKTS JANTAR 12-13 C ST
1Siekierski DawidLebiedziew Lena MagdalenaAMBER 12-13 D LA
2Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 12-13 D LA
3Sozański MiłoszPrażmo AleksandraAKTT 12-13 D LA
4Przybyliński MaciejMastalerz AmeliaKTS JANTAR 12-13 D LA
5Przydryga Antoni KrzysztofŁadniak GabryielaFOCUS 12-13 D LA
6Sterczewski Piotr WojciechWojciechowska AleksandraAKTT 12-13 D LA
7Szymczyk Mikołaj EugeniuszStrzelczyk MajaAMBER 12-13 D LA
8Kustosz MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT 12-13 D LA
1Siekierski DawidLebiedziew Lena MagdalenaAMBER 12-13 D ST
2Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 12-13 D ST
3Sozański MiłoszPrażmo AleksandraAKTT 12-13 D ST
4Sterczewski Piotr WojciechWojciechowska AleksandraAKTT 12-13 D ST
5Szymczyk Mikołaj EugeniuszStrzelczyk MajaAMBER 12-13 D ST
6Kustosz MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT 12-13 D ST
7Przydryga Antoni KrzysztofŁadniak GabryielaFOCUS 12-13 D ST
8Przybyliński MaciejMastalerz AmeliaKTS JANTAR 12-13 D ST
9Lizak JakubNiewiadomska NikolaKTS JANTAR 12-13 D ST
1Kustosz MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT 12-13 E 8T
2Walczak WojciechBorkowska Klara AnnaAKTT 12-13 E 8T
3Dębicki PiotrPrzetacznik Dalia MariaKTS JANTAR 12-13 E 8T
4Lizak JakubNiewiadomska NikolaKTS JANTAR 12-13 E 8T
5Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 12-13 E 8T
6Krysiak Paweł PiotrJon Roksana PaulinaKTS JANTAR 12-13 E 8T
7Włoch IgorWłoch AleksandraAIDA 12-13 E 8T
8Cadler JakubKaźmierczak Hanna WeronikaPASJA 12-13 E 8T
9Cyprych NikodemOlech AleksandraPrestige 12-13 E 8T
10Cyprych OskarGogiel NikolaPrestige 12-13 E 8T
1Wojtko MaksymilianBartkowiak Julia ZofiaAKTT 12-13 OPEN LA
2Siekierski DawidLebiedziew Lena MagdalenaAMBER 12-13 OPEN LA
3Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 OPEN LA
4Studziński MateuszKwiecień KarolinaFOCUS 12-13 OPEN LA
5Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 OPEN LA
1Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 OPEN ST
2Wojtko MaksymilianBartkowiak Julia ZofiaAKTT 12-13 OPEN ST
3Siekierski DawidLebiedziew Lena MagdalenaAMBER 12-13 OPEN ST
4Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 OPEN ST
5Studziński MateuszKwiecień KarolinaFOCUS 12-13 OPEN ST
1Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 D LA
2Drewkowski KacperŚwiątek AmeliaAMBER 10-11 D LA
3Błażewicz AntoniPędziszczak ZuzannaFLESZ 10-11 D LA
4Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 10-11 D LA
5Szafran Brajan MariuszMarchewka MartynaFLESZ 10-11 D LA
1Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 D ST
2Drewkowski KacperŚwiątek AmeliaAMBER 10-11 D ST
3Błażewicz AntoniPędziszczak ZuzannaFLESZ 10-11 D ST
4Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 10-11 D ST
5Szafran Brajan MariuszMarchewka MartynaFLESZ 10-11 D ST
1Sałamacha ŁukaszKot MartynaAMBER 10-11 E 6T
2Żuk KacperKoch Lena AleksandraAKTT 10-11 E 6T
3Tomaszek Hubert TomaszOsewska Julita AdrianaKTS JANTAR 10-11 E 6T
4Strucki KajetanOchrymiuk AlicjaAMBER 10-11 E 6T
5Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR 10-11 E 6T
6Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaKTS JANTAR 10-11 E 6T
7Domański DamianSzpakowska KorneliaFUZJA 10-11 E 6T
8Drzażdżewski IgorFiałkowska WiktoriaFUZJA 10-11 E 6T
1Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 10-11 OPEN LA
2Drewkowski KacperŚwiątek AmeliaAMBER 10-11 OPEN LA
3Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 OPEN LA
4Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 10-11 OPEN LA
5Żuk KacperKoch Lena AleksandraAKTT 10-11 OPEN LA
6Błażewicz AntoniPędziszczak ZuzannaFLESZ 10-11 OPEN LA
7Szafran Brajan MariuszMarchewka MartynaFLESZ 10-11 OPEN LA
1Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 10-11 OPEN ST
2Żuk KacperKoch Lena AleksandraAKTT 10-11 OPEN ST
3Drewkowski KacperŚwiątek AmeliaAMBER 10-11 OPEN ST
4Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 OPEN ST
5Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 10-11 OPEN ST
6Błażewicz AntoniPędziszczak ZuzannaFLESZ 10-11 OPEN ST
7Szafran Brajan MariuszMarchewka MartynaFLESZ 10-11 OPEN ST
1Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 8-9 E 6T
2Jankowski Martin TomaszAnanicz Nina AleksandraFOCUS 8-9 E 6T
3Chmurzyński Bartłomiej SławomiDerlatka GabrielaFOCUS 8-9 E 6T
4Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 8-9 E 6T
5Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 8-9 E 6T
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 8-9 OPEN LA
2Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 8-9 OPEN LA
3Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 8-9 OPEN LA
4Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 8-9 OPEN LA
5Jankowski Martin TomaszAnanicz Nina AleksandraFOCUS 8-9 OPEN LA
6Chmurzyński Bartłomiej SławomiDerlatka GabrielaFOCUS 8-9 OPEN LA
7Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 8-9 OPEN LA
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 8-9 OPEN ST
2Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 8-9 OPEN ST
3Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 8-9 OPEN ST
4Jankowski Martin TomaszAnanicz Nina AleksandraFOCUS 8-9 OPEN ST
5Chmurzyński Bartłomiej SławomiDerlatka GabrielaFOCUS 8-9 OPEN ST
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 8-9 OPEN ST
7Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 8-9 OPEN ST