!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych (PTT)
Staszów Hala Sportowa ul. Mickiewicza 40
Filtruj:
Kategorie:























1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E ST
2Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior II E ST
3Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
1Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
2Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
4Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
6Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
7Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
8Polovyi MykytaKnysh Anastasiia. 16-18 B LA
9Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
10Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
10Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
10Shavulsky IlliaShevchenko Olena. 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
3Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
5Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 B ST
8Shavulsky IlliaShevchenko Olena. 16-18 B ST
9Korostylov DmytroKylyvnyk Anastasiia. 16-18 B ST
1Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
3Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
4Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
8Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
9Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
2Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 16-18 C ST
3Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
4Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
5Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
7Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
2Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Zapart BartłomiejZiółkowska ZuzannaFLESZ 16-18 E LA
4Dudek ŁukaszSieczkowska JassicaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
5Frania ŁukaszBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
1Zapart BartłomiejZiółkowska ZuzannaFLESZ 16-18 E ST
2Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
3Dudek ŁukaszSieczkowska JassicaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
1Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
5Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
7Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
1Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 C ST
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
8Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
1Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
2Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
5Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
6Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
7Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
8Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 D LA
9Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
9Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
5Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 D ST
6Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
8Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
9Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
10Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
11Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
12Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
13Cherniavskyi KyryloLipiinska Elina. 14-15 D ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 E 8T
3Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
4Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
5Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
6Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
7Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 14-15 E 8T
9Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
10Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 14-15 F 6T
2Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
3Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 F 6T
4Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
5Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 F 6T
6Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 F 6T
7Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 F 6T
8Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
9Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 F 6T
9Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 F 6T
11Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 F 6T
12Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK 14-15 F 6T
13Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 14-15 F 6T
1Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
2Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA 14-15 G 6T
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 E 8T
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
6Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
7Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 E 8T
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 F 6T
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 12-13 F 6T
5Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 F 6T
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 F 6T
7Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 F 6T
8Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 F 6T
9Lebida OskarDudek AnnaGALA 12-13 F 6T
10Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
11Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
11Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
13Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 F 6T
13Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 12-13 F 6T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 G 6T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 G 6T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 G 6T
3Klubek HubertTomaszewska MilenaSAMBA 12-13 G 6T
3Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Kryvoruchko NikitaVorontsova Evelina. 10-11 F 6T
2Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 F 6T
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 F 6T
4Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 F 6T
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 F 6T
6Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 F 6T
7Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 F 6T
7Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 F 6T
9Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
10Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
11Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 F 6T
12Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 10-11 F 6T
13Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 10-11 F 6T
13Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
15Shchokin MykytaKostiushyna Sofia. 10-11 F 6T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 G 6T
1Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 10-11 G 6T
1Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 G 6T
2Pryimak MykhailoYagupova Ivanna. 10-11 G 6T
2Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 10-11 G 6T
3Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA 10-11 G 6T
3Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 G 6T
3Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
3Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 G 6T
3Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 G 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 H 4T
1Pryimak MykhailoPryesnyakova Marianna. 10-11 H 4T
1Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 10-11 H 4T
1Shchokin MykytaKabysheva Olexandra. 10-11 H 4T
1Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 H 4T
1Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA 10-11 H 4T
2Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 H 4T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 H 4T
2Ziółkowski JakubCielecka JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 H 4T
2Gajek WiktorZdyb JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
2Holinskyi YaroslavMoisieienko Veronika. 8-9 G 6T
3Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 8-9 H 4T
1Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA 8-9 H 4T
1Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 H 4T
2Holinskyi YaroslavKondratieva Diana..xx(Ukraina) 8-9 H 4T