!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019 (FTS)
Oświęcim
Filtruj:
Kategorie:
















1Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 C LA
2Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C LA
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C LA
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 C ST
2Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
3Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C ST
4Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 16-18 C ST
1Michalak MiłoszŚcigała JuliaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
2Błaszcz JanMazańska KarolinaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
3Dusik DawidBugajska KarolinaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
1Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 16-18 D ST
2Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D ST
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 C LA
2Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 14-15 C LA
1Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 C ST
2Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 C ST
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 14-15 C ST
4Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D LA
2Sanak KarolMazańska NataliaSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
3Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D LA
5Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D LA
6Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
7Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D LA
8Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D LA
9Cieciak BartoszWrzalik SelenaSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D ST
2Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D ST
3Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D ST
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D ST
5Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D ST
6Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
1Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C LA
2Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C LA
1Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C ST
2Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 C ST
3Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 C ST
4Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C ST
1Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
2Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D LA
3Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D LA
4Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
5Lipowiecki KamilHurnik JuliaSzkoła Tańca Astra 12-13 D LA
6Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 D LA
7Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 D LA
7Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D LA
9Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
1Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D ST
2Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
3Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D ST
4Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D ST
6Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
7Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 D ST
1Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
2Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D LA
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D LA
4Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D LA
5Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D LA
6Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D LA
7Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D LA
8Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 D LA
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D ST
2Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D ST
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D ST
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
5Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D ST
6Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D ST
7Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D ST
7Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 D ST
1Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 E 6T
2Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
3Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 E 6T
4Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 10-11 E 6T
5Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 E 6T
6Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
7Banaś MikołajKról MagdalenaELITA 10-11 E 6T
7Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T
9Thomas Jakub, AdamKozłowska LenaSKT PASJA 10-11 E 6T