!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz (PTT)
Rzeszów
Filtruj:
Kategorie:



































1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
3Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III C LA
4Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C LA
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C ST
3Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
4Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
5Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III C ST
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D LA
2Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D LA
3Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D LA
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
5Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D LA
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D LA
1Stawiński JanWysokińska - Woźniak IwonaJEDYNKA Senior III D ST
2Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III D ST
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
5Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior III D ST
6Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D ST
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D ST
1Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior III E LA
2Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III E LA
3Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III E LA
1Stawiński JanWysokińska - Woźniak IwonaJEDYNKA Senior III E ST
2Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E ST
3Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III E ST
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III E ST
5Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
1Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III F LA
2Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III F LA
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III F LA
4Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III F LA
5Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
6Różański RomualdRóżańska JoannaAKSEL Senior III F LA
7Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F LA
8Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO Senior III F LA
1Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III F ST
2Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III F ST
3Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III F ST
4Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
5Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F ST
6Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO Senior III F ST
7Różański RomualdRóżańska JoannaAKSEL Senior III F ST
8Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO Senior III F ST
1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D LA
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II D LA
3Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D LA
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
5Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II D LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II D ST
2Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
3Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D ST
4Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
6Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II D ST
7Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II D ST
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II E LA
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E LA
3Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II E LA
4Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II E ST
2Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E ST
1Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II F LA
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II F LA
3Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F LA
1Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II F ST
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II F ST
3Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F ST
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I E LA
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior I E LA
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E LA
4Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I E LA
5Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E LA
6Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E LA
7Kowalówka JakubKowalczyk MartaCor et Animus Senior I E LA
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I E ST
2Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E ST
3Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E ST
4Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E ST
5Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I E ST
6Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus Senior I E ST
1Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli A LA
2Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL Dorośli A LA
3Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL Dorośli A LA
4Ciurko HubertKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli A LA
5Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli A LA
6Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa Dorośli A LA
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B LA
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 B LA
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
6Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
7Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 B LA
8Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B LA
1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B ST
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
4Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
6Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
7Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 B ST
8Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B ST
1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
2Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
3Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 C LA
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
5Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
8Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
8Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
11Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
12Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
13Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
13Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
15Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C LA
15Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
17Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
18Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
1Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
6Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
8Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
10Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C ST
10Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 C ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 D LA
2Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 D LA
3Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
5Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
6Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 D LA
7Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
7Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
10Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 16-18 D LA
11Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
12Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
13Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
14Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
15Zarycki AndrzejRząsa BarbaraAKSEL 16-18 D LA
1Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 D ST
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
3Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D ST
4Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
5Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
6Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
8Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 D ST
9Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
10Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
11Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
12Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
3Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 6T
4Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
5Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
7Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
8Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
9Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
10Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
11Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
1Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 14-15 H 4T
1Konefał KacperSieńko AnielaAKSEL 14-15 H 4T
1Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 H 4T
2Jankowski JanCiźla MarcelinaSAMBA 14-15 H 4T
2Jankowski MaciejStefańska PaulaSAMBA 14-15 H 4T
1Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
2Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 12-13 E 8T
3Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
6Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 E 8T
7Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
8Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
9Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
10Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
11Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 12-13 E 8T
11Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 E 8T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
2Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
3Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 12-13 F 6T
4Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
5Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 F 6T
7Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
8Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 12-13 F 6T
9Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 F 6T
10Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 F 6T
10Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 F 6T
12Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
13Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 F 6T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
1Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
1Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 G 6T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
2Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 12-13 G 6T
3Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
3Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 12-13 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 6T
1Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL 12-13 H 4T
1Kłodowski KrystianDołęga HannaAKSEL 12-13 H 4T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 H 4T
1Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
1Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK 12-13 H 4T
2Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA 12-13 H 4T
2Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Kaput MichałPytel WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
1Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
2Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 F 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 F 6T
4Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
5Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 F 6T
6Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 F 6T
7Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 F 6T
8Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
1Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
2Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL 10-11 G 6T
2Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T
3Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
3Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 6T
3Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 10-11 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 10-11 G 6T
1Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 10-11 H 4T
1Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
1Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
1Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 H 4T
1Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
1Płaneta JuliaPankiewicz JuliaSAMBA 10-11 H 4T
1Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK 10-11 H 4T
2Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
2Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 10-11 H 4T
2Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Ziaja FabianTetela HelenaAKSEL 10-11 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
1Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK 8-9 H 4T
1Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
1Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T
1Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Solanowska MagdalenaWoś KorneliaAKSEL 8-9 H 4T
2Cieniek KorneliaBujak KlaudiaAKSEL 8-9 H 4T
2Fitowska ZofiaKubas WiktoriaAKSEL 8-9 H 4T
2Kopeć AlicjaFurgał AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
2Kozicka LenaPodsiadlik JagodaAKSEL 8-9 H 4T
2Pisarek LenaRozperska MartynaAKSEL 8-9 H 4T