!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:








1Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F LA
2Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
3Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
4Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
5Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
6Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL 16-18 F LA
1Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
2Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
3Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F ST
4Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
5Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F ST
6Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL 16-18 F ST
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
8Sarna MateuszŁyczko KarolinaAKSEL 16-18 F ST
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
2Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
3Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D LA
4Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
5Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
6Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
8Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
11Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
2Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
3Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D ST
5Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
6Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
8Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D ST
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
2Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
4Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
5Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
6Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
7Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
10Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 G 6T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 G 6T
2Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
2Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 12-13 G 6T
3Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
3Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 12-13 G 6T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 F 6T
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 F 6T
3Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
4Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
6Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
7Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
8Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
9Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
10Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
11Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 F 6T
11Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T