!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:



























1Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
3Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
4Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
7Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
8Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
9Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 B LA
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
11Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
13Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
14Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
15Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
16Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
1Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
2Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
5Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 B ST
6Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
7Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
8Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
9Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
10Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA 16-18 C LA
3Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
5Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
6Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 C LA
8Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
10Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
10Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
12Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 C LA
13Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C LA
1Reginek FilipCzopnik EmiliaKIEPURA - Wrocław 16-18 C ST
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
4Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
5Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 C ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
7Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
7Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
9Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
10Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
11Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
12Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C ST
13Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
14Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C ST
15Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 C ST
1Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D LA
2Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
3Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
4Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D LA
5Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D LA
6Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
7Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 D LA
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 D LA
9Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
10Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
11Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D LA
12Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
12Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
12Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D LA
12Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
16Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 D LA
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
2Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
3Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
4Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
5Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
6Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
7Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
8Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D ST
8Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
8Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
11Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D ST
12Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
13Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
2Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 16-18 E LA
3Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
4Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
3Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E ST
4Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 16-18 E ST
5Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
1Rzeszut IgnacyBorowska KingaIGLICA 14-15 D LA
2Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D LA
3Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D LA
5Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
6Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
7Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
8Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
9Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
2Rzeszut IgnacyBorowska KingaIGLICA 14-15 D ST
3Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
4Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D ST
5Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
6Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
8Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
9Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
10Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D ST
11Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
4Ciura FranciszekBlady JuliaA+S 14-15 E 8T
5Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 14-15 E 8T
6Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 14-15 E 8T
7Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
8Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 14-15 E 8T
9Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
10Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
11Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
12Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 F 6T
2Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 F 6T
3Sławiński HektorDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
4Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 F 6T
5Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
6Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
7Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
8Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 F 6T
9Konovalov AndriyBilińska EwaIGLICA 14-15 F 6T
10Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
11Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
1Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 G 6T
2Pitek MichalSzewczyk OliwiaKTT QUICK STEP - Miedźno 14-15 G 6T
1Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D LA
2Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D LA
3Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
4Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
5Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D LA
6Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D LA
7Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D ST
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D ST
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D ST
4Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D ST
5Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
7Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
3Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
5Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
6Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 E 8T
7Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 12-13 E 8T
8Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
9Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
1Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
2Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 F 6T
3Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 F 6T
4Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
5Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
6Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
7Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
8Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
9Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
10Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
11Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata4STEP 12-13 F 6T
12Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
1Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES 12-13 G 6T
1Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
2Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 12-13 G 6T
3Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 12-13 G 6T
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Janowska AlicjaZientarski AleksanderMARENGO 12-13 H 4T
1Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 H 4T
1Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
1Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 H 4T
1Szczepański JanPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 H 4T
1Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Barciaga MateuszMiketa AmeliaKTT REWIA 12-13 H 4T
2Chmielarski DominikGajewska MilenaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
2Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
3Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
4Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
5Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
1Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
2Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 10-11 G 6T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
3Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 G 6T
3Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 G 6T
3Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
3Bąk KacperRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 G 6T
1Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 H 4T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA 10-11 H 4T
1Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 H 4T
1Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 10-11 H 4T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 H 4T
2Miedziński FilipCzapla LenaWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Janoszka ŁukaszKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 H 4T
2Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice 10-11 H 4T
2Kwiecień WojciechKopeć KlaraSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
1Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 G 6T
2Sławiński AleksanderArendarska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 G 6T
3Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 G 6T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Kowalik DawidWąsowicz LiliannaMARENGO 8-9 H 4T
2Liput FilipJanoszka AgataEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T
2Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 8-9 H 4T
2Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T