!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B LA
2Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
3Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 B LA
4Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
5Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
6Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B LA
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
8Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
9Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
10Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B LA
1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
5Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B ST
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
3Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
4Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaArtDance 16-18 C LA
5Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance 16-18 C LA
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
7Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
9Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
10Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
10Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
12Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
13Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
15Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
16Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
17Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
18Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
18Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
20Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
3Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C ST
4Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
6Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
7Patrzyk MaksymilianGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
8Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
9Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D LA
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
3Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
5Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
6Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
7Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
8Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
9Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D LA
10Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
1Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
4Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D ST
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
6Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
7Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
8Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D ST
9Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
10Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
11Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA 16-18 D ST
12Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
13Kuźma MateuszŁukasiewicz EwaKuźnia Tańca 16-18 D ST
1Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
2Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E LA
3Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 E LA
4Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
5Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
1Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E ST
3Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
4Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E ST
5Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
6Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
7Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E ST
8Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
1Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 F LA
2Kręt JakubJodłowska JoannaBAWINEK 16-18 F LA
3Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK 16-18 F LA
4Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 F LA
5Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 F LA
6Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F LA
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
8Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis 16-18 F LA
1Morawiec KaiKotońska JoannaArtDance 16-18 F ST
2Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 F ST
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
4Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
6Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
3Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D ST
4Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
5Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
6Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
8Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
1Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
2Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 E 8T
3Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaRAGTIME 14-15 E 8T
4Chrapek ErykJulia JanasPERFECT DANCE 14-15 E 8T
5Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 14-15 F 6T
2Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 F 6T
3Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA 14-15 F 6T
4Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
5Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
6Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
7Nowak GrzegorzBednarczyk KatarzynaArtDance 14-15 F 6T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D LA
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
5Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
6Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
7Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D LA
1Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
5Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
6Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
7Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D ST
8Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D ST
9Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 12-13 E 8T
4Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
5Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
6Kijania SebastianTochowicz OliwiaArtDance 12-13 E 8T
7Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
3Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 12-13 F 6T
4Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
5Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
6Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
7Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
9Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 F 6T
10Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
11Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
12Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 12-13 F 6T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
1Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków 12-13 G 6T
1Antolak OliwierStojak MajaIMPULS 12-13 H 4T
1Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA 12-13 H 4T
1Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
2Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 F 6T
3Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 F 6T
4Kącik KacperSerafin ZuzannaEVOLUTION 10-11 F 6T
5Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
6Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 F 6T
7Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance 10-11 F 6T
8Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 F 6T
9Jedynak FranciszekCzubrowska IwonaArtDance 10-11 F 6T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
2Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE 10-11 G 6T
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Kisiela TomaszStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
2Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION 10-11 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 G 6T
2Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
2Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca 8-9 G 6T
3Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T