!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:













1Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych OlgaPERFECT DANCE 16-18 E LA
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
4Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E LA
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
1Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E ST
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
3Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
6Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E ST
7Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 16-18 E ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 C LA
2Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 14-15 C LA
3Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C LA
5Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 C LA
6Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
7Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 C LA
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 C LA
10Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 C LA
1Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
5Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 14-15 C ST
6Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 C ST
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
8Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 C ST
9Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 C ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D LA
2Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D ST
2Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
5Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
6Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
5Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
3Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
4Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 12-13 E 8T
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
6Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
8Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
10Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
11Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
12Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
13Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
14Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 12-13 E 8T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 F 6T
2Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
3Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 12-13 F 6T
4Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
5Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
6Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE 12-13 F 6T
1Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 10-11 E 6T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 E 6T
3Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
4Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 E 6T
5Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 E 6T
6Wątor KamilGębala JuliaEVOLUTION 10-11 E 6T
7Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 E 6T
8Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 E 6T
9Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM 10-11 E 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
1Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 10-11 G 6T
2Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM 10-11 G 6T