!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016 (FTS)
Ełk
Filtruj:
Kategorie:








1Suszczewski AdamKról ElżbietaClassic Dance Sport Senior III OPEN --
2Roszak AndrzejRoszak UrszulaFINEZJA Senior III OPEN --
3Cichy MietekCichy EwaCreative Dance Senior III OPEN --
4Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Senior III OPEN --
5Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN --
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorteTop Dance Senior II OPEN --
2Kitowski MariuszKitowska JolantaTango Senior II OPEN --
3Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Senior II OPEN --
4Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Senior II OPEN --
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Senior II OPEN --
6Orian Piotr KarolOrian AnnaSTARTER Senior II OPEN --
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorteTop Dance Senior I OPEN --
2Chojak ŁukaszLewandowska MartaST PYRAS Senior I OPEN --
3Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Senior I OPEN --
4Sywula MarcinSywula KatarzynaCreative Dance Senior I OPEN --
5Orian Piotr KarolOrian AnnaSTARTER Senior I OPEN --
1Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaFEELING Dorośli OPEN --
2Dziedzic OskarOmyła WiktoriaStrefa Tańca Dorośli OPEN --
3Fazullin ArmandIwańska KlaudiaFEELING Dorośli OPEN --
4Sztuce Vel Stuzmania Edgar JanCieślińska Melania HonorataZAMEK Dorośli OPEN --
5Czerski NorbertSkalska IngaZAMEK Dorośli OPEN --
6Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN --
7Wojtania SebastianTołpa AgnieszkaST Magic Dorośli OPEN --
8Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL Dorośli OPEN --
9Zagaja KordianŻylińska EwaJANTAR Dorośli OPEN --
10Borówka Paweł AdamMajorczyk Dominika AnnaPASJA Dorośli OPEN --
11Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN --
12Masalon FilipKowalczyk MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN --
13Galica DariuszKowalczyk AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN --
14Karwacki SebastianMichiej MagdalenaLATINO CAFE Dorośli OPEN --
1Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaFEELING 16-20 OPEN ST
2Kowalski MichałBakierska KingaClassic Dance Sport 16-20 OPEN ST
3Telepukhovskiy DanilaPopek OliwiaPM 16-20 OPEN ST
4Bil Jakub KacperSurman DianaFEELING 16-20 OPEN ST
5Czerski NorbertSkalska IngaZAMEK 16-20 OPEN ST
6Walisiak PrzemysławPruszkowska WiktoriaStrefa Tańca 16-20 OPEN ST
7Gierach JędrzejSzczepańska SandraBLACK DANCE 16-20 OPEN ST
8Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN ST
9Gołąb ArturJureczko MartaSZKOŁA TAŃCA Gutovskyi 16-20 OPEN ST
10Zagaja KordianŻylińska EwaJANTAR 16-20 OPEN ST
11Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance 16-20 OPEN ST
12Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaAMBER 16-20 OPEN ST
13Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST
14Beńko PawełBlechewicz PatrycjaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST
1Szydłowski JakubMiłek DagmaraUKS TEMPO 16-18 OPEN --
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 OPEN --
3Podgajny DawidKorpak Ewa WiktoriaPM 16-18 OPEN --
4Bil Jakub KacperSurman DianaFEELING 16-18 OPEN --
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN --
6Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-18 OPEN --
7Górski BartoszLasek GabrielaFEELING 16-18 OPEN --
8Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-18 OPEN --
8Zarzycki HubertKucharczyk MajaCorteTop Dance 16-18 OPEN --
10Augustynowicz TomaszRonowska PaulinaBLACK DANCE 16-18 OPEN --
11Snochowski WiktorTygielska KarolinaKTT DUET 16-18 OPEN --
12Costa Relha Joao CarlosCiesielska AlicjaKTT DUET 16-18 OPEN --
13Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-18 OPEN --
14Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-18 OPEN --
15Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-18 OPEN --
16Tarasiuk MateuszGrunt MalinaPROGRESS 16-18 OPEN --
17Buczyński HubertSawka ZuzannaClassic Dance Sport 16-18 OPEN --
18Łyda Konrad JakubStaszak AleksandraPASJA 16-18 OPEN --
19Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN --
20Ksepka GrzegorzDrzażdżewska KatarzynaCZAR PAR 16-18 OPEN --
21Regeńczuk Dominik MaciejWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-18 OPEN --
22Plona PatrykOrzoł MariolaAKAT 16-18 OPEN --
22Neufeld PiotrSzabelska MichalinaBLACK DANCE 16-18 OPEN --
24Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT 16-18 OPEN --
1Bochenek KamilSak IlonaPM 14-15 OPEN --
2Snochowski BłażejDeluga KarolinaKTT DUET 14-15 OPEN --
3Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 14-15 OPEN --
4Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN --
5Kwaśniak RobertOstęp JuliaZAMEK 14-15 OPEN --
6Krupa MateuszBanaszkiewicz Kornelia MariaPM 14-15 OPEN --
7Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN --
8Naumov TimofeyWerblińska GabrielaPM 14-15 OPEN --
8Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 OPEN --
10Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow 14-15 OPEN --
11Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE 14-15 OPEN --
12Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW 14-15 OPEN --
13Humin AureliuszSadowska NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN --
14Rudak MateuszKarbowiak KingaST Magic 14-15 OPEN --
15Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW 14-15 OPEN --
16Kiełczewski AdrianLewandowska WeronikaJANTAR 14-15 OPEN --
17Miś JakubSzpałek AgnieszkaELITA 14-15 OPEN --
18Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN --
19Opania MariuszWasiołka KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 OPEN --