!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


















1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER 16-18 B LA
3Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
4Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
5Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
6Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
8Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
9Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
3Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
4Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
5Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
6Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
7Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
9Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
10Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
11Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B ST
12Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
1Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
2Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
3Brzeski BrunoOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
4Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
6Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
7Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
2Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
6Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
7Brzeski BrunoOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
8Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
9Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
2Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
3Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
5Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 D ST
5Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 E LA
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
6Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 E ST
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
3Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 E 8T
4Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
5Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
6Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 14-15 E 8T
7Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
1Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
4Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 E 8T
5Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
1Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 6T
2Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 H 4T
1Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
1Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 H 4T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 12-13 H 4T
2Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
2Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 12-13 H 4T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
4Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
5Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
6Szymczyk MikołajBogus MajaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
7Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 E 6T
8Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 E 6T
1Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 G 6T
2Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 6T
2Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 6T
3Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
1Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
1Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 H 4T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
2Sobczak BartoszBielarczyk UrszulaRS 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 G 6T
2Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 G 6T
3Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 G 6T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 8-9 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 8-9 H 4T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 8-9 H 4T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 8-9 H 4T
1Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 8-9 H 4T
2Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 H 4T
2Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 H 4T