!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:
















1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
2Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
4Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
6Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
7Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
8Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
9Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
10Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 16-18 C LA
10Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
4Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
6Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
7Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
8Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 16-18 C ST
9Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
1Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
2Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D LA
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 D LA
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
1Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D ST
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
4Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
2Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
4Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
6Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
8Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
8Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
10Cieślak WojciechMarczak PatrycjaCTR 16-18 E LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
2Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E ST
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
6Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
7Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 E ST
8Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
9Cieślak WojciechMarczak PatrycjaCTR 16-18 E ST
10Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO 16-18 E ST
1Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
4Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 D LA
5Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
3Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 D ST
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 E 8T
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
5Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
6Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 E 8T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
2Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
3Olszewski MateuszPanasiuk AmeliaZAMEK 12-13 F 6T
4Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
5Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 F 6T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 F 6T
7Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
1Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 G 6T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
3Łubian KsaweryGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME 12-13 H 4T
2Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (GPP)
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
7Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
8Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (GPP)
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
6Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
7Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (GPP)
8Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
9Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
9Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST (GPP)
11Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)