!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






















1Antos AdrianWojciuch LauraDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 A LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 A LA
3Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
4Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 A ST
2Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 A ST
3Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET 16-18 A ST
4Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 A ST
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 A ST
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 A ST
7Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
8Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
9Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 A ST
1Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B LA
2Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
3Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
4Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B LA
5Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B LA
7Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B LA
8Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
10Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
11Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
11Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
13Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
14Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
15Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków 16-18 B ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
3Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 B ST
4Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
5Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice 16-18 B ST
7Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
8Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
9Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B ST
10Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
11Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 B ST
12Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 B ST
13Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
3Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
5Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
6Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
8Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 C LA
8Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
10Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
11Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
12Jarosz MichaelSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
13Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
14Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
15Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
1Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 C ST
2Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice 16-18 C ST
5Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
6Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
8Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C ST
9Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
11Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
1Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA - Kraków 16-18 D LA
2Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
3Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D LA
4Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
6Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
8Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D LA
9Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków 16-18 D LA
10Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
11Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
12Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
13Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
14Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
15Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
15Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA - Kraków 16-18 D LA
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D ST
2Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 D ST
4Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
5Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
7Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
7Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D ST
9Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
10Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D ST
11Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
12Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
13Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 D ST
14Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D ST
1Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E LA
3Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
4Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E LA
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 E LA
6Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków 16-18 E LA
7Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E LA
8Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 E LA
9Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E LA
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
10Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
12Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
1Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
3Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków 16-18 E ST
4Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
5Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 E ST
6Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 E ST
7Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
8Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
9Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
10Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E ST
11Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice 14-15 C LA
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków 14-15 D LA
3Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
5Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
6Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D LA
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków 14-15 D ST
2Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
3Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
5Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D ST
6Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D ST
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D LA
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice 12-13 D LA
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice 12-13 D LA
5Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D LA
1Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice 12-13 D ST
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D ST
1Gubała AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 E 8T
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
3Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 E 8T
4Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 E 8T
5Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 E 8T
8Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 8T
9Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
10Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 E 8T
11Kula MarcelPłonka HannaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 F 6T
2Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 F 6T
3Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice 12-13 F 6T
4Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
1Olejarz KacperWiewiórka MartaST IMPRESJA Kęty 10-11 E 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 E 6T
4Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice 10-11 E 6T
5Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 E 6T
6Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Skwarnicki PiotrGóral GabrielaIMPERIA - Kraków 10-11 F 6T
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
3Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 F 6T
4Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 10-11 F 6T
5Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
6Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
7Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 10-11 G 6T
2Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 G 6T
3Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 G 6T
3Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 10-11 H 4T
1Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 H 4T
1Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Myciński AlexGmula BarbaraEVOLUTION 10-11 H 4T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T