!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018 (FTS)
Kołobrzeg
Filtruj:
Kategorie:






























1Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Senior III OPEN 10T (MP)
2Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE Senior III OPEN 10T (MP)
3Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Senior III OPEN 10T (MP)
4Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN 10T (MP)
5Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Senior III OPEN 10T (MP)
6Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Senior III OPEN 10T (MP)
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress Senior II OPEN 10T (MP)
2Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Senior II OPEN 10T (MP)
3Sywula MarcinSywula KatarzynaCREATIVE DANCE Senior II OPEN 10T (MP)
4Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT Senior II OPEN 10T (MP)
5Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Senior II OPEN 10T (MP)
6Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Senior II OPEN 10T (MP)
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress Senior I OPEN 10T (MP)
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaTHE BEST Senior I OPEN 10T (MP)
3Kuban AdrianUgowska JoannaAS Senior I OPEN 10T (MP)
4Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR Senior I OPEN 10T (MP)
5Tomczak RafałTomczak BarbaraJANTAR Senior I OPEN 10T (MP)
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Dorośli OPEN 10T (MP)
2Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Dorośli OPEN 10T (MP)
3Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress Dorośli OPEN 10T (MP)
4Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Dorośli OPEN 10T (MP)
5Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
6Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK Dorośli OPEN 10T (MP)
7Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN 10T (MP)
8Borecki JanSzydłowska AnitaCONTRA SPORT Dorośli OPEN 10T (MP)
9Masalon FilipKowalczyk MartaFEELING Dorośli OPEN 10T (MP)
10Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER Dorośli OPEN 10T (MP)
11Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN 10T (MP)
12Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER Dorośli OPEN 10T (MP)
13Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN 10T (MP)
14Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE Dorośli OPEN 10T (MP)
15Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR Dorośli OPEN 10T (MP)
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress 16-20 OPEN 10T (MP)
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN 10T (MP)
3Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN 10T (MP)
4Pawłowski MateuszGłowacka AdriannaISKRA 16-20 OPEN 10T (MP)
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-20 OPEN 10T (MP)
6Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN 10T (MP)
7Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress 16-20 OPEN 10T (MP)
8Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS 16-20 OPEN 10T (MP)
9Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN 10T (MP)
10Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN 10T (MP)
11Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-20 OPEN 10T (MP)
12Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-20 OPEN 10T (MP)
13Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER 16-20 OPEN 10T (MP)
14Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR 16-20 OPEN 10T (MP)
1Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 B LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
3Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA 16-18 B LA
4Jagodziński KonradMelnik MilenaISKRA 16-18 B LA
5Majchrzak JakubZdzięborska Dominika RoksanaISKRA 16-18 B LA
1Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 B ST
2Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 16-18 B ST
3Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
4Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS 16-18 B ST
5Rakowski BartłomiejJanicka Weronika AlicjaKTS JANTAR 16-18 B ST
1Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS 16-18 C LA
2Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER 16-18 C LA
3Kosiorek MiłoszStanuch MariaKTS JANTAR 16-18 C LA
4Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN 16-18 C LA
5Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C LA
1Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER 16-18 C ST
2Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN 16-18 C ST
3Niedzielczyk Michał AleksanderGieraczyńska KorneliaJANTAR 16-18 C ST
4Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C ST
1Rutowicz PiotrBokiej KlaudiaESCUDO 16-18 D LA
2Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR 16-18 D LA
3Urbańczyk RadekKlonowska Laura MariaJANTAR 16-18 D LA
4Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR 16-18 D LA
5Kardasz NikitaMałachowska AnielaAKTT 16-18 D LA
1Kardasz NikitaMałachowska AnielaAKTT 16-18 D ST
2Urbańczyk RadekKlonowska Laura MariaJANTAR 16-18 D ST
3Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR 16-18 D ST
4Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR 16-18 D ST
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 OPEN 10T (MP)
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN 10T (MP)
3Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-18 OPEN 10T (MP)
4Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET 16-18 OPEN 10T (MP)
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN 10T (MP)
6Krupa MateuszBillings NicolePM 16-18 OPEN 10T (MP)
7Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS 16-18 OPEN 10T (MP)
8Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress 16-18 OPEN 10T (MP)
9Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-18 OPEN 10T (MP)
10Smoliński KonradKapusta NataliaST Magic 16-18 OPEN 10T (MP)
11Orzechowski DamianOłów DominikaAKTT 16-18 OPEN 10T (MP)
12Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN 10T (MP)
13Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE 16-18 OPEN 10T (MP)
14Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET 16-18 OPEN 10T (MP)
15Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW 16-18 OPEN 10T (MP)
16Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 16-18 OPEN 10T (MP)
17Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 16-18 OPEN 10T (MP)
18Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 OPEN 10T (MP)
19Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN 10T (MP)
20Leciej RafałPolotniak ValeriaPM 16-18 OPEN 10T (MP)
21Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 OPEN 10T (MP)
22Góra KrzysztofKumar NilamELITA 16-18 OPEN 10T (MP)
23Szumczyk PrzemysławLewandowska MartaAS 16-18 OPEN 10T (MP)
1Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT 14-15 C LA
2Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 14-15 C LA
3Sardyga OskarMatczak MartynaPrestige 14-15 C LA
4Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ 14-15 C LA
5Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS 14-15 C LA
6Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C LA
7Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 14-15 C LA
8Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 14-15 C LA
9Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT 14-15 C LA
9Szafrański DawidŚmich PatrycjaKTS JANTAR 14-15 C LA
11Sychta MikołajLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 C LA
1Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 14-15 C ST
2Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT 14-15 C ST
3Polanowski MateuszFilipczak Maja WeronikaFOCUS 14-15 C ST
4Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ 14-15 C ST
5Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 14-15 C ST
6Szafrański DawidŚmich PatrycjaKTS JANTAR 14-15 C ST
7Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS 14-15 C ST
8Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C ST
9Sychta MikołajLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 C ST
10Sozański MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT 14-15 C ST
11Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT 14-15 C ST
12Kasperek JanBulczak MelaniaPAKTAN 14-15 C ST
1Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT 14-15 D LA
2Cadler JakubSzałek Kornelia KatarzynaPASJA 14-15 D LA
3Sozański MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT 14-15 D LA
4Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS 14-15 D LA
5Trzasko MaksymBitner MartynaPrestige 14-15 D LA
6Kasperek JanBulczak MelaniaPAKTAN 14-15 D LA
7Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT 14-15 D LA
8Sychta MikołajLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 D LA
9Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER 14-15 D LA
10Januszewski JakubKułak NataliaAKTT 14-15 D LA
10Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 D LA
10Raaen Emil KristianMastalerz AmeliaKTS JANTAR 14-15 D LA
13Włoch IgorWłoch AleksandraAIDA 14-15 D LA
14Walczak WojciechClark Lara JadwigaAKTT 14-15 D LA
1Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER 14-15 D ST
2Sychta MikołajLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 D ST
3Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT 14-15 D ST
4Trzasko MaksymBitner MartynaPrestige 14-15 D ST
5Cadler JakubSzałek Kornelia KatarzynaPASJA 14-15 D ST
6Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT 14-15 D ST
7Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 D ST
8Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS 14-15 D ST
9Januszewski JakubKułak NataliaAKTT 14-15 D ST
10Walczak WojciechClark Lara JadwigaAKTT 14-15 D ST
11Włoch IgorWłoch AleksandraAIDA 14-15 D ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C LA
3Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW 12-13 C LA
4Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C LA
5Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C LA
6Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 C LA
7Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 C LA
8Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 C LA
9Szafran Brajan MariuszPędziszczak ZuzannaFLESZ 12-13 C LA
10Żuk KacperKoch Lena AleksandraAKTT 12-13 C LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C ST
3Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 C ST
4Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 C ST
5Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 C ST
6Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C ST
7Żuk KacperKoch Lena AleksandraAKTT 12-13 C ST
1Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 D LA
2Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 D LA
3Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 D LA
4Drewkowski KacperKot MartynaAMBER 12-13 D LA
5Borkowski PawełWojciechowska AleksandraAKTT 12-13 D LA
6Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR 12-13 D LA
7Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR 12-13 D LA
8Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS 12-13 D LA
1Drewkowski KacperKot MartynaAMBER 12-13 D ST
2Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT 12-13 D ST
3Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 D ST
4Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS 12-13 D ST
5Borkowski PawełWojciechowska AleksandraAKTT 12-13 D ST
6Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 D ST
7Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR 12-13 D ST
8Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR 12-13 D ST
1Wiśniewski Wiktor WojciechSikorska MajaAKTT 12-13 E 8T
2Strucki KajetanOchrymiuk AlicjaAMBER 12-13 E 8T
3Matuszczak SebastianSiemaszko Hanna AlicjaAKTT 12-13 E 8T
4Lewandowski JakubWojtaszczyk DominikaDANCECLUB 12-13 E 8T
5Matuszczak ŁukaszWojtko MajaAKTT 12-13 E 8T
6Jarmoszka NatanBuko WiktoriaAKTT 12-13 E 8T
7Gruszecki SzymonStefanik Patrycja JoannaAIDA 12-13 E 8T
8Denega Nikodem PiotrSzablewska ZuzannaJANTAR 12-13 E 8T
9Cyprych NikodemZielińska HannaPrestige 12-13 E 8T
9Grzechulski KsaweryWleklak-Majchofer AnnaAKTT 12-13 E 8T
11Mantyk JulianSzulęcka Iga IrenaAIDA 12-13 E 8T
12Gonciarz DobromiłKnigawka NataliaAKTT 12-13 E 8T
13Lichowski JakubMazur AmeliaJANTAR 12-13 E 8T
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN 10T (MP)
2Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN 10T (MP)
3Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
4Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN 10T (MP)
5Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN 10T (MP)
6Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 12-13 OPEN 10T (MP)
7Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 OPEN 10T (MP)
8Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN 10T (MP)
9Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 12-13 OPEN 10T (MP)
10Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN 10T (MP)
11Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN 10T (MP)
12Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 OPEN 10T (MP)
13Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 12-13 OPEN 10T (MP)
14Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN 10T (MP)
15Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 12-13 OPEN 10T (MP)
16Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
17Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 OPEN 10T (MP)
18Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 OPEN 10T (MP)
19Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 12-13 OPEN 10T (MP)
20Szlązak JanMalek NataliaAS 12-13 OPEN 10T (MP)
21Kasperek JanBulczak MelaniaPAKTAN 12-13 OPEN 10T (MP)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA
2Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN LA
3Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN LA
4Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA
5Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN LA
6Szafran Brajan MariuszPędziszczak ZuzannaFLESZ 12-13 OPEN LA
7Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 OPEN LA
8Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 OPEN LA
9Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA
10Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 OPEN LA
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN ST
2Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN ST
3Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST
4Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN ST
5Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 OPEN ST
6Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 OPEN ST
7Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 OPEN ST
8Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN ST
9Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 D LA
2Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
3Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ 10-11 D LA
4Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 10-11 D LA
5Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 D LA
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 10-11 D LA
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 D ST
2Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ 10-11 D ST
3Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 10-11 D ST
4Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 D ST
5Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 10-11 D ST
1Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER 10-11 E 6T
2Gliński MateuszTran SandraAKTT 10-11 E 6T
3Łabędzki KamilKoniarz BiankaFOCUS 10-11 E 6T
4Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 E 6T
5Jaczewski JakubRozmarynowicz MarcelinaKTS JANTAR 10-11 E 6T
6Przybyłek KornelBrzezicka MartynaJANTAR 10-11 E 6T
1Borzęcki JakubGralak CarmenPASJA 10-11 F 6T
1Smołucha JakubAndrzejewska AlicjaKING DANCE 10-11 F 6T
2Kozłowski SzymonHnat EmiliaJANTAR 10-11 F 6T
2Gąsiorowski DawidSzcz JuliaJANTAR 10-11 F 6T
3Kuśnierek MarekGołębiowska LauraJANTAR 10-11 F 6T
3Ruszczyk PiotrZwierzchowska JuliaJANTAR 10-11 F 6T
4Oleś KacperBieniek AleksandraAKTT 10-11 F 6T
1Faliszewski JakubPogoda NataliaKING DANCE 8-9 H 4T
1Malecha MichałSzostak BlankaAMBER 8-9 H 4T
1Wąsowicz HubertDrętkiewicz KajaKING DANCE 8-9 H 4T
1Kobus JulianWojtów HannaISKRA 8-9 H 4T
2Kujawski DamianJózefowicz MariiKING DANCE 8-9 H 4T
2Latocha MarcelRobak MajaKING DANCE 8-9 H 4T
2Woronis PiotrŻubryj KlaudiaKING DANCE 8-9 H 4T
2Ludwicki ErykKiszkunas IgaJANTAR 8-9 H 4T
2Woronis PiotrŻubryj KlaudiaKING DANCE 8-9 H 4T