!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny k/Częstochowy
Filtruj:
Kategorie:














1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Majda MichałKrzysztoń NataliaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
4Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
6Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
7Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
9Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
14Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
15Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
15Główka TomaszJureczko MartaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Just JosefZakrzewska IzabelaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
18Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
21Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
25Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
26Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
27Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
28Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
29Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
30Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO Dorośli OPEN LA (GPP)
30Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
33Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
33Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN LA (GPP)
35Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
36Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
36Świniarski MarcinGałaś AgnieszkaSTARDANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
38Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
38Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
38Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
41Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
42Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
42Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
42Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
45Polewski KamilJankowska MartaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
45Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
45Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
48Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM Dorośli OPEN LA (GPP)
49Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
50Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
51Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
52Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (GPP)
5Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
7Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
9Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (GPP)
10Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
13Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
15Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Smutnicki TomaszNiedbal van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST (GPP)
17Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
17Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
19Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
21Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
22Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
22Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
22Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
25Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
25Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
27Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST (GPP)
27Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
29Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
30Basak MateuszKubatta SandraGEMAR Dorośli OPEN ST (GPP)
30Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
32Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY Dorośli OPEN ST (GPP)
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 D LA
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
4Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
5Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
7Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
8Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D LA
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
3Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
4Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
5Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
6Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
7Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
8Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
1Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 E LA
2Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E LA
3Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
3Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
4Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (GPP)
7Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
8Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
10Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Gryczka AdamRytkowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
12Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
13Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
14Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
18Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
19Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
19Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
21Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
22Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
23Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
24Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
25Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
26Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
27Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
27Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
29Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 OPEN LA (GPP)
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
6Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
7Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (GPP)
11Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
12Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
12Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
15Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
16Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 OPEN ST (GPP)
17Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
18Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
20Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
21Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
22Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
23Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
23Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
25Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
26Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN ST (GPP)
27Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
27Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
29Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
29Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 OPEN ST (GPP)
31Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
31Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
3Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (GPP)
4Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (GPP)
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
8Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
9Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 OPEN LA (GPP)
10Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA (GPP)
13Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN LA (GPP)
15Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
16Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
16Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN LA (GPP)
18Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
3Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
4Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
6Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (GPP)
7Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST (GPP)
11Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
14Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
15Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 14-15 OPEN ST (GPP)
18Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 OPEN ST (GPP)
19Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN ST (GPP)
20Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST (GPP)
20Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 OPEN ST (GPP)
22Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 12-13 H 4T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Janosz AleksandraSobczyk OktawiuszSUKCES 12-13 H 4T
2Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 H 4T
2Machnik RafałWnuk NikolaLORDANCE 12-13 H 4T
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 H 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
5Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
6Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
7Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Bóhm MateuszToman DariaRONDO 12-13 OPEN LA (GPP)
9Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
5Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
7Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN ST (GPP)
8Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (GPP)