!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO (PTT)
Warka
Filtruj:
Kategorie:























1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
2Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
1Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
3Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
3Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
5Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
1Jagielski KarolKowal StefaniaKTT DUET 16-18 D LA
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 D LA
3Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
7Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D LA
1Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D ST
1Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E LA
2Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
3Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E ST
2Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
2Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D ST
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 F 6T
2Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
3Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
4Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 6T
6Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 F 6T
7Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 14-15 F 6T
8Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 F 6T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
3Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D LA
4Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
5Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
4Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
5Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D ST
1Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 E 8T
2Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
3Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 E 8T
4Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
5Pospieszyński PawełKułakowska NicolaSTART 12-13 E 8T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
3Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
4Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
6Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
7Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 F 6T
7Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
9Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
10Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
11Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 12-13 F 6T
12Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
1Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 G 6T
3Łubian KsaweryGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA 12-13 H 4T
2Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
3Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
5Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 6T
6Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
7King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 E 6T
8Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 E 6T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 G 6T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
2Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 10-11 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA 10-11 G 6T
3Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 G 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
1Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
2Drożdż EmiliaBarszcz MateuszRIVIERA 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 10-11 H 4T
1Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 G 6T
3Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA 8-9 G 6T
3Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE 8-9 H 4T
2Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 8-9 H 4T