!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej (PTT)
Kompleks Hotelowo-Sportowy ROKITA Brzeg Dolny ul. Wilcza 8
Filtruj:
Kategorie:

















1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV OPEN ST
2Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV OPEN ST
3Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN LA
2Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior III OPEN LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN LA
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST
3Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST
5Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN ST
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA
2Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II OPEN LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
1Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I OPEN LA
1Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA Dorośli OPEN LA
1Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA Dorośli OPEN LA
2Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA Dorośli OPEN LA
3Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław Dorośli OPEN LA
4Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
5Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN LA
6Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA
1Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
2Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST
3Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
4Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA Dorośli OPEN ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST
6Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST
1Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław 16-20 OPEN LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA
3Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA 16-20 OPEN LA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA
2Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA
3Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN LA
4Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN LA
6Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA
1Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN ST
2Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST
3Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN ST
4Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST
5Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN ST
6Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN ST
1Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA
2Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN LA
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 OPEN LA
4Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA
5Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN LA
6Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 OPEN LA
1Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST
2Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN ST
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST
4Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 OPEN ST
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 OPEN ST
6Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN ST
1Wójcik MateuszSękowska MartynaDancers United 12-13 OPEN LA
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 OPEN LA
3Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 OPEN LA
4Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 12-13 OPEN LA
1Wójcik MateuszSękowska MartynaDancers United 12-13 OPEN ST
2Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 OPEN ST
3Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 OPEN ST
4Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 12-13 OPEN ST
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 OPEN 8T
2Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 OPEN 8T
3Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
4Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 10-11 OPEN 8T
5Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 10-11 OPEN 8T
6Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
1Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T