!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj (PTT)
Poraj
Filtruj:
Kategorie:



















1Bator FilipSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
3Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
4Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
5Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
6Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
7Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
8Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
9Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
9Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM 16-18 B LA
1Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 B ST
2Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B ST
3Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
4Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
5Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
6Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
7Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B ST
8Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
8Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
10Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
11Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
1Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
2Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
1Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
2Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 D LA
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
5Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
6Kowalik DamianSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 D ST
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Kowalik DamianSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
1Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
2Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 C LA
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
4Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE 14-15 C LA
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 C ST
2Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 14-15 C ST
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 C ST
5Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE 14-15 C ST
1Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 14-15 D LA
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 D LA
4Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
7Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
9Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 D LA
10Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
10Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
12Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 D LA
1Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 D ST
3Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 D ST
4Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 14-15 D ST
5Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
6Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
7Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
7Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 D ST
9Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
10Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 14-15 D ST
11Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
4Wolny JakubKot EmiliaPIONIER 14-15 E 8T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 F 6T
2Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 F 6T
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 F 6T
5Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 F 6T
6Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 F 6T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 12-13 F 6T
8Białecki KacperRachtan MartaFORUM 12-13 F 6T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 G 6T
2Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 6T
2Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 12-13 G 6T
3Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 G 6T
3Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Jeziorny KrzysztofBłoch EmiliaETIUDA 12-13 H 4T
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 H 4T
2Bazior MartynaPająk RemigiuszST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE 12-13 H 4T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 E 6T
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
5Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
6Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
7Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 E 6T
1Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 G 6T
1Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 G 6T
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 6T
2Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
3Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 6T
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 10-11 G 6T
3Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 G 6T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 10-11 H 4T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
1Żak MateuszHelińska JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Malasiewicz ZosiaBawor AdamST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 10-11 H 4T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
2Antolak OliwierStojak MajaIMPULS 10-11 H 4T
2Bdzionek IgorLipok KarolinaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
2Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
2Hardy AdamManowska MichalinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
2Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
2Marynowski AntoniTądel EwelinaZORBA 10-11 H 4T
1Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 G 6T
2Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 G 6T
2Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 G 6T
3Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 8-9 G 6T
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 G 6T
3Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 G 6T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 8-9 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
2Janus TobiaszGawin MajaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
2Morciniec DorianSzweda MajaSzk. Tańca Gutovskyi 8-9 H 4T
2Otręba MateuszCałus ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Ściborski JakubKojtek EmiliaKTT REWIA 8-9 H 4T