!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:


















1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
2Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
3Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C LA
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
6Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 C LA
7Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D LA
2Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
3Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
4Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
5Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
6Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
7Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 D LA
8Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
9Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
10Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
1Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
4Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
5Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
6Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 D ST
8Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E LA
2Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 E LA
3Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
4Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E LA
6Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
8Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 E LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
2Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
3Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 E ST
4Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E ST
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
6Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
7Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 E ST
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
2Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
5Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
2Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
4Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
5Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D ST
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
1Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
2Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 E 8T
3Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 E 8T
4Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 E 8T
5Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
6Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
8Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 G 6T
2Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
2Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA 14-15 G 6T
3Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 G 6T
1Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
4Kijania SebastianTochowicz OliwiaArtDance 12-13 E 8T
5Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
6Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 E 8T
7Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 E 8T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 H 4T
2Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 H 4T
2Szeraszewicz KamilSzeraszewicz MajaLORDANCE 12-13 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 E 6T
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
3Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 E 6T
4Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 10-11 E 6T
5Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 E 6T
6Kącik KacperSerafin ZuzannaEVOLUTION 10-11 E 6T
1Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 H 4T
1Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
2Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
1Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca 8-9 G 6T
2Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 8-9 G 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 G 6T
3Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 G 6T