!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza (PTT)
Hala Widowiskowo-Sportowa "CENTRUM" Aleja Róż 3
Filtruj:
Kategorie:




















1Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA 16-18 A LA
2Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 A LA
3Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A LA
4Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
5Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 A LA
6Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 A LA
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A LA
1Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina--- 16-18 A ST
2Kolczarek MikołajKała IgaZORBA 16-18 A ST
3Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
4Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
5Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO 16-18 A ST
6Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA 16-18 A ST
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
8Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
9Głąb KonradMorga PaulinaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
10Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 A ST
1Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B LA
2Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
3Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS 16-18 B LA
4Nawrat ArturWięcław MonikaMarendi 16-18 B LA
5Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
6Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
7Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO 16-18 B LA
7Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES 16-18 B LA
9Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS 16-18 B LA
10Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
11Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
12Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Będkowski DawidDanisz JuliaMARENGO 16-18 B LA
14Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B LA
1Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 B ST
2Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 B ST
3Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
4Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
5Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
6Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS 16-18 B ST
7Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B ST
9Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
10Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
10Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B ST
12Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
13Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
13Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
15Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO 16-18 B ST
16Szynal PawełSych EwaIMPULS 16-18 B ST
17Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 B ST
18Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
19Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES 16-18 B ST
20Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
20Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO 16-18 B ST
1Szynal PawełSych EwaIMPULS 16-18 C LA
2Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO 16-18 C LA
3Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
4Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
5Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 C LA
6Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 C LA
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
8Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C LA
1Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO 16-18 C ST
2Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
3Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 C ST
4Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
5Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
6Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
7Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 C ST
8Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
9Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK 16-18 C ST
10Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO 16-18 C ST
11Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
12Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
2Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
3Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E LA
4Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
5Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
6Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
7Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E LA
8Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E LA
9Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
1Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 E ST
2Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E ST
3Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E ST
4Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
5Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
6Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E ST
7Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E ST
1Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C LA
2Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO 14-15 C LA
3Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
4Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 14-15 C LA
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
6Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C LA
7Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA 14-15 C LA
8Czajkowski DanielHanulak AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
9Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C LA
1Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 C ST
2Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C ST
3Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C ST
4Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 C ST
5Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
6Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
7Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA 14-15 C ST
7Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D LA
2Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 14-15 D LA
3Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
4Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 14-15 D LA
5Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 D LA
6Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 14-15 D LA
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D ST
2Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 14-15 D ST
3Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
4Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 14-15 D ST
1Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 14-15 E 8T
2Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 E 8T
3Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 E 8T
4Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO 14-15 E 8T
5Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
6Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE 14-15 F 6T
3Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 14-15 F 6T
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
1Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES 12-13 D LA
2Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 D LA
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 12-13 D LA
4Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA 12-13 D LA
5Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D LA
6Thomas DominikKaczówka Karolina--- 12-13 D LA
7Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D LA
8Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D LA
9Ożóg SzymonGłodzik Justyna--- 12-13 D LA
10Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
11Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
12Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D LA
13Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER 12-13 D LA
14Wanago PawełBalon KatarzynaSKT STYL 12-13 D LA
1Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 12-13 D ST
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D ST
3Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D ST
4Thomas DominikKaczówka Karolina--- 12-13 D ST
5Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA 12-13 D ST
6Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 D ST
7Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER 12-13 D ST
8Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 12-13 D ST
8Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
10Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D ST
11Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D ST
11Wanago PawełBalon KatarzynaSKT STYL 12-13 D ST
13Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D ST
14Ożóg SzymonGłodzik Justyna--- 12-13 D ST
15Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
1Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 12-13 E 8T
2Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 12-13 E 8T
4Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO 12-13 E 8T
5Spyra DominikWojciuch LauraSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 E 8T
6Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO 12-13 E 8T
7Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
8Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
9Wacławek MateuszMadeja AgnieszkaIMPULS 12-13 E 8T
10Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
11Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 12-13 E 8T
1Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 F 6T
2Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 12-13 F 6T
3Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
4Szynal DanielLipka DianaPERFECT 12-13 F 6T
5Strózik ArturSioła Oliwia--- 12-13 F 6T
6Wojna KacperGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE 12-13 F 6T
1Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
2Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 F 6T
3Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 F 6T
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
6Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 10-11 F 6T
7Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
8Ślipko MichałGrabowska Emilia--- 10-11 F 6T
9Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 10-11 F 6T
10Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T