!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Puchar (PTT)
Wieliczka, Folwark Zalesie
Filtruj:
Kategorie:

























1Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
2Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
3Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
4Gorla PiotrKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B LA
5Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 B LA
6Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
1Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
2Gorla PiotrKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
1Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
2Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
5Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
6Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
2Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C ST
3Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
4Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
5Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
6Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
8Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
10Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
2Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 D LA
4Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
6Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
7Bulenda RafałFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
8Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
9Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
9Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
11Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
1Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
3Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D ST
4Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
5Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D ST
6Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
7Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
8Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
10Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
11Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D ST
1Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
3Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 16-18 E LA
4Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E LA
5Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
6Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
7Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
8Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E LA
9Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 16-18 E LA
9Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E LA
11Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
2Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 16-18 E ST
3Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
4Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
5Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 16-18 E ST
6Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E ST
7Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E ST
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
3Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C LA
4Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
3Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
4Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
6Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C ST
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
2Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
5Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D LA
6Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
7Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
9Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D LA
10Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
11Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
11Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
13Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
3Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
8Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
9Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D ST
10Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D ST
10Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D ST
12Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
13Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 E 8T
2Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
3Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
4Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 E 8T
5Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
6Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
7Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
8Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
9Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 14-15 E 8T
10Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
10Harla JakubMałek AdriannaGALA 14-15 E 8T
12Kacuga OskarLedwoń KingaKIEPURA 14-15 E 8T
13Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 14-15 E 8T
1Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 F 6T
2Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 F 6T
4Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
5Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
6Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 14-15 F 6T
7Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 14-15 F 6T
8Konovalov AndriyBilińska EwaIGLICA 14-15 F 6T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 14-15 G 6T
1Żelazowski KamilOłubiec WiktoriaDANCELOOK 14-15 G 6T
2Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 G 6T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 14-15 G 6T
3Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 14-15 G 6T
3Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL 14-15 G 6T
3Kubisztal PiotrJantas AleksandraJUST DANCE 14-15 G 6T
1Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
1Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków 14-15 H 4T
2Walas DominikBodziony AmeliaGALA 14-15 H 4T
2Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 12-13 E 8T
2Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
3Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
4Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
5Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
6King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
7Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
2Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
3Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 F 6T
4Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 12-13 F 6T
5Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 F 6T
6Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 F 6T
7Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 12-13 F 6T
8Marcinek MateuszBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 F 6T
9Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 G 6T
1Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
2Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 12-13 G 6T
3Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 G 6T
3Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT 12-13 G 6T
3Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 12-13 G 6T
3Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
3Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
1Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE 12-13 H 4T
1Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
1Kubas MaksymilianKarnecka NikolaAKSEL 12-13 H 4T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 H 4T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
1Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 12-13 H 4T
1Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaSUPERNOVA - Głogówek 12-13 H 4T
2Malczewski SzymonKonicka KatarzynaSWING 12-13 H 4T
2Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Ćwikłowski JanSarnes LauraSUPERNOVA - Głogówek 12-13 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
2Barciaga MateuszMiketa AmeliaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 E 6T
2Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
3Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
4Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
5Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 E 6T
6Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
7Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
2Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 G 6T
3Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
3Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 10-11 G 6T
3Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 G 6T
3Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 G 6T
1Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 H 4T
1Socha MichałRusin AlicjaPLĄS 10-11 H 4T
1Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 H 4T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 H 4T
1Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS 10-11 H 4T
2Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
2Stępień SławomirStach ElenaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Włodarczyk WojciechSolecka JUliaPLĄS 10-11 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Chlasta RyszardWojtanowska LenaKLASA 10-11 H 4T
2Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
2Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Drechny HubertKabat ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty 8-9 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 H 4T
2Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS 8-9 H 4T
2Liput FilipJanoszka AgataSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T