!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Piaski
Filtruj:
Kategorie:

























1Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
2Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
8Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
11Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA (GPP)
11Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
7Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
9Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
11Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
12Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
13Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
14Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
15Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
16Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
17Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
18Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
19Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
19Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
21Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
1Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-20 OPEN LA (GPP)
3Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
5Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
6Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
5Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST (GPP)
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
7Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN ST (GPP)
8Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
9Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN ST (GPP)
1Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET 16-18 A ST
2Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
4Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
1Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków 16-18 B LA
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
3Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
5Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B LA
7Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
1Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
4Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaDancers United 16-18 B ST
1Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Ćwiek WiktorLorkowska KingaDancers United 16-18 C LA
3Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
7Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
9Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
10Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 C ST
2Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
10Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
10Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 D LA
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D LA
5Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
6Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
7Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
7Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
7Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D LA
11Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
12Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
13Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 16-18 D LA
14Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D ST
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D ST
3Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D ST
5Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
7Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D ST
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D ST
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
10Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
11Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D ST
11Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 16-18 D ST
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (GPP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
8Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
9Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (GPP)
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
8Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
9Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
10Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST (GPP)
12Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
13Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
14Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 OPEN ST (GPP)
16Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
16Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D LA
2Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 D LA
3Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
4Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 D LA
5Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
6Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
7Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
8Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D LA
1Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 D ST
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
3Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D ST
4Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D ST
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 D ST
6Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
7Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
8Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
9Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D ST
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
6Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
7Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN LA (GPP)
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
5Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
7Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN ST (GPP)
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
2Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
3Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
5Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D LA
6Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
7Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
2Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D ST
3Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
1Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
2Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 E 8T
3Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA 12-13 E 8T
4Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 E 8T
5Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 E 8T
6Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
7Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 E 8T
1Hass BartoszRybka SandraPOLISH CLUB 12-13 OPEN LA (GPP)
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
2Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
3Hass BartoszRybka SandraPOLISH CLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
6Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Olejarz KacperWiewiórka MartaST IMPRESJA Kęty 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Gelardi GiovanniSuda OliwiaPOLISH CLUB 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)