!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów (PTT)
WRZEŚNIA
Filtruj:
Kategorie:



















1Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV D ST
2Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior IV D ST
1Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV E ST
2Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV E ST
3Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior IV E ST
1Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III D LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III D LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III D ST
2Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior III D ST
3Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III D ST
4Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D ST
5Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III D ST
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III E ST
2Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III E ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II A LA
2Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II A LA
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II A LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II A LA
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
1Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II D LA
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
3Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
1Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior II D ST
2Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior II D ST
3Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
1Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E LA
2Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E LA
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
5Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II E LA
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E ST
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E ST
3Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E ST
4Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II E ST
5Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
7Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
7Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II E ST
1Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II F LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II F LA
3Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II F LA
4Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
5Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F LA
6Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F LA
7Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F LA
7Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F LA
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II F ST
2Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F ST
3Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F ST
4Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F ST
5Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F ST
6Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F ST
1Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA Senior I A LA
2Jonczyk MaciejJonczyk OlgaBLUE CLASSIC Senior I A LA
3Matczak MarcinJanicka MałgorzataESKADRA Senior I A LA
1Matczak MarcinJanicka MałgorzataESKADRA Senior I D LA
2Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I D LA
1Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior I D ST
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I D ST
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I F LA
2Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
2Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I F ST