!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza (PTT)
Zamość
Filtruj:
Kategorie:








1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
3Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
2Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
4Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
5Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
7Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
8Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
8Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
10Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
10Sobka MichałPernak OliwiaEM STUDIO 14-15 F 6T
12Więcek SamuelWięcek MauraMYKA 14-15 F 6T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 E 8T
2Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
2Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
3Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
4Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER 12-13 F 6T
5Kropornicki MichałFilipiuk AleksandraMYKA 12-13 F 6T
6Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
7Piłat RobertMalczewska KarinaMYKA 12-13 F 6T
1Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 G 6T
2Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 F 6T
2Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 F 6T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
4Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 10-11 F 6T