!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:















1Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
5Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
6Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
8Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
2Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
3Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 E 8T
2Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
3Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 14-15 E 8T
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 G 6T
2Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
1Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
4Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 E 8T
5Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
6Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
1Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 G 6T
2Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
2Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
3Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 G 6T
3Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 G 6T
3Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 G 6T
1Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 E 6T
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
3Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
4Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
7Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
8Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
9Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 10-11 E 6T
10Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 E 6T
11Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 E 6T
12Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 10-11 E 6T
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 G 6T
1Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
2Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
2Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 G 6T
3Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 G 6T
3Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 G 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 H 4T
1Dylon MateuszJerzak vel Dobosz HelenaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Szymański JanSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
2Borodzik LeonDrożdż EmiliaRIVIERA 10-11 H 4T
2Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 10-11 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Masny SzymonGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 8-9 H 4T
2Suvorov MatviiWojnarowska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T