!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:



























1Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
7Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA (GPP)
8Szymczak KamilKierasińska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Główka TomaszToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
14Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
15Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
17Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
18Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
21Uller MateuszRoszkowska MariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
23Polański BartoszLaska NataliaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
25Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA (GPP)
26Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
5Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
7Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
9Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
11Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
13Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
14Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
15Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
18Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
19Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST (GPP)
20Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
21Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
22Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
23Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
23Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
23Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
26Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
27Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
27Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO Dorośli OPEN ST (GPP)
29Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
30Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
3Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-20 OPEN LA (GPP)
4Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
6Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-20 OPEN LA (GPP)
7Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-20 OPEN LA (GPP)
9Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
11Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
12Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
3Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
5Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
9Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST (GPP)
1Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
2Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 B LA
3Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
4Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B LA
6Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
7Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
8Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B LA
9Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
10Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
12Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B LA
13Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
14Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
15Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B LA
16Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
17Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
18Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
19Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
1Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
3Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B ST
4Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
7Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
8Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
9Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B ST
9Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
11Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
12Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
13Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
14Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
15Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
16Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B ST
17Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
18Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
19Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
2Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
4Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
5Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
8Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
9Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
9Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
11Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
12Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
3Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
6Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
7Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
8Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
10Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
11Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
3Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
4Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
5Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
6Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
7Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
8Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 16-18 D LA
9Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
10Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
11Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
12Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 16-18 D LA
13Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D LA
14Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
14Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
16Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
17Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
18Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
19Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
1Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
3Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
4Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
5Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
6Cnota JakubFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
7Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
8Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
9Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
10Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 16-18 D ST
11Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
12Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D ST
13Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
14Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D ST
15Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
16Jarominek MariuszJaniec DorotaBAWINEK 16-18 D ST
17Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
17Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 D ST
19Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
20Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E LA
2Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
3Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
4Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
5Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
6Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
7Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E LA
8Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E LA
9Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
10Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E LA
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E ST
2Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
3Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E ST
4Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
5Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E ST
6Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
7Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E ST
1Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F LA
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 F LA
3Glanowski KarolBrondel PatrycjaZORBA 16-18 F LA
4Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F LA
5Kraft PatrykKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 F LA
1Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 F ST
3Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F ST
4Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 F ST
5Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F ST
6Glanowski KarolBrondel PatrycjaZORBA 16-18 F ST
7Kraft PatrykKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 F ST
1Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
10Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
13Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
15Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
17Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA (GPP)
18Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA (GPP)
19Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 OPEN LA (GPP)
20Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (GPP)
20Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 OPEN LA (GPP)
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
9Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
14Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
16Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
16Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST (GPP)
16Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
19Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
21Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
22Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
23Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
24Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D LA
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
7Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 D ST
2Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D ST
3Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
5Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
6Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
8Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
2Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
4Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
5Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S 14-15 E 8T
6Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN LA (GPP)
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN LA (GPP)
4Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN LA (GPP)
6Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 OPEN LA (GPP)
8Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (GPP)
10Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 OPEN LA (GPP)
10Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
12Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
13Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 OPEN LA (GPP)
14Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
4Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
6Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST (GPP)
7Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 OPEN ST (GPP)
7Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN ST (GPP)
9Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
10Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
10Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
12Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 OPEN ST (GPP)
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 F 6T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
3Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
5Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
6Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 F 6T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 G 6T
2Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 G 6T
3Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 12-13 G 6T
3Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 G 6T
1Smyk KarolKotas LenaCARMEN 12-13 H 4T
1Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA 12-13 H 4T
1Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA 12-13 H 4T
2Burdyka OlafReiwer HannaSUPERNOVA - Głogówek 12-13 H 4T
2Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 H 4T
2Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 12-13 H 4T
1Hass BartoszRybka SandraPOLISH CLUB 12-13 OPEN LA (GPP)
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
4Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 OPEN LA (GPP)
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
3Hass BartoszRybka SandraPOLISH CLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN ST (GPP)
5Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 OPEN ST (GPP)