!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie (PTT)
Dębe Wielkie k/Warszawy
Filtruj:
Kategorie:
























1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
3Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
4Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA 16-18 A LA
5Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
6Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A LA
7Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
1Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
2Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A ST
3Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
4Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA 16-18 A ST
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER 16-18 B LA
3Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
5Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
7Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
8Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
9Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
3Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B ST
4Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
6Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
3Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
4Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
6Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
9Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C LA
10Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
5Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
4Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
5Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL 16-18 D LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
4Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
6Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
7Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL 16-18 D ST
1Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E LA
2Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E LA
5Mordka KacperKuźdub JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
2Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E ST
3Mordka KacperKuźdub JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
7Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
8Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
9Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraELITE DANCE 14-15 C LA
10Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 14-15 C LA
1Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
4Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 14-15 C ST
5Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
6Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraELITE DANCE 14-15 C ST
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 D ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
3Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
4Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
6Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 E 8T
7Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 8T
8Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
9Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
11Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK 14-15 E 8T
12Wołek JakubPawul MariaTICO 14-15 E 8T
13Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
13Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA 14-15 G 6T
2Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 G 6T
2Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 G 6T
1Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
5Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
6Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
7Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 E 8T
8Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL 12-13 G 6T
3Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 6T
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Gutowski MateuszŁozowska ZofiaMAKO 12-13 H 4T
2Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
4Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 E 6T
5Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 E 6T
7Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 10-11 E 6T
8Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 E 6T
9Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 G 6T
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 G 6T
2Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
1Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
1Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
1Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 H 4T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T