!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice (PTT)
Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR Mysłowice
Filtruj:
Kategorie:




























1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
3Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
4Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
5Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
6Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
7Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
8Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
8Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
10Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
11Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
12Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
13Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 B LA
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
2Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
3Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
6Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 B ST
7Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
8Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
10Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
11Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
1Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
4Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
6Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
8Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
9Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
11Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
12Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
13Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
14Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
2Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
3Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
4Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
5Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
7Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
7Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
9Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
10Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
3Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
5Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D LA
7Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
4Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
7Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
8Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
9Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
10Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E LA
4Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION 16-18 E LA
5Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
6Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E LA
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
9Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
2Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
3Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
6Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
7Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
1Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO 16-18 F LA
2Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 F LA
3Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 F LA
4Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 F LA
5Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 F LA
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 F LA
7Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH 16-18 F LA
7Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F LA
9Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT 16-18 F LA
10Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F LA
11Data MarcinMuszalska NataliaSEMPRE 16-18 F LA
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 F ST
2Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 F ST
3Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 F ST
4Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 F ST
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 F ST
6Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH 16-18 F ST
7Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT 16-18 F ST
8Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F ST
8Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F ST
1Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 C LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
4Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C LA
5Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
6Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 C LA
7Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 C ST
2Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
5Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C ST
6Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 14-15 C ST
7Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
1Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
2Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
6Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
8Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 D LA
1Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
2Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
3Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
6Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
8Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
9Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 D ST
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 8T
2Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 14-15 E 8T
3Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 E 8T
4Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
5Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 14-15 E 8T
6Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
7Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
8Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
9Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 E 8T
1Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 F 6T
2Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 F 6T
3Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
4Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 F 6T
5Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 F 6T
6Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 F 6T
7Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 14-15 F 6T
8Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
9Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 F 6T
10Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
11Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
12Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
13Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
14Białecki KacperRachtan MartaFORUM 14-15 F 6T
15Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 14-15 G 6T
2Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Kolenda DominikKolenda AgnieszkaDANCELOOK 14-15 G 6T
3Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE 14-15 G 6T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
3Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
4Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
5Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
4Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
5Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
7Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D ST
1Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 E 8T
3Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
4Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 E 8T
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
6Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
7Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 E 8T
7Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
2Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 F 6T
3Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 12-13 F 6T
4Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 F 6T
5Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
6Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 F 6T
7Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
7Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
9Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
10Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 12-13 G 6T
1Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 G 6T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 12-13 G 6T
3Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
1Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS 12-13 H 4T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
1Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO 12-13 H 4T
1Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Proksa HannaCzerniec KamilST Linestudio 12-13 H 4T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 H 4T
2Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS 12-13 H 4T
2Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 H 4T
2Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 12-13 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
2Kostuj AdamStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 E 6T
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 E 6T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 E 6T
1Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 10-11 G 6T
2Merzlykin ArtemCiapała AnielaFLAMENCO 10-11 G 6T
3Kisiela TomaszWilk JuliaCentrum Tańca FIESTA 10-11 G 6T
3Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME 10-11 G 6T
1Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 H 4T
2Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
2Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO 10-11 H 4T
1Chrobok AdrianFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Leśniak WojciechSzczepańczyk OliwiaNOWY STYL 8-9 H 4T